Londýn

Změňte svůj život a vyrazte do Londýna!

Chcete zažít něco nového, získat cennou položku do vašeho životopisu a zlepšit si angličtinu? Pak je program Práce v Londýně pro vás tím pravým! Díky němu můžete minimálně dva měsíce pracovat v hlavním městě Velké Británie, poznat lidi z celého světa, navázat nová přátelství a osamostatnit se!

Nezávazná registrace

Proč vyrazit do Londýna s námi

Jako jediná agentura vám poskytneme předodletové školení, popříletovou orientaci a non-stop asistenci naší české delegátky po celou dobu pobytu. Nemusíte se proto bát, že kdybyste měli nějaký problém, budete na jeho řešení sami.

V Londýně už působíme dlouhou dobu, a proto máme dobré vztahy s poskytovateli ubytování i zaměstnavateli.

Naše služby vám poskytneme za férový jednorázový poplatek. Na rozdíl od personálních agentur vám už nebudeme strhávat žádnou provizi z vašeho platu.

S námiNa vlastní pěst
Seznámení s programem

 • Interview v angličtině s koordinátorkou programu

 • Úprava životopisu podle britských standardů

 • Oyster karta na londýnskou veřejnou dopravu

 • Pomoc s hledáním a zajištěním letenek

 • Zajištění ověřeného ubytování

 • Předodletová orientace

Hodiny na internetu strávené hledáním důvěryhodných informací

 • Pročítání diskuzních fór

 • Sbírání informací od kamarádů a známých

 • Hledání a zajištění vyhovujícího ubytování

 • Kontrolování cen letenek

Přílet
Po příjezdu do Londýna schůzka s českou delegátkou z londýnské kanceláře

 • Zajištění SIM karty

 • Telefonát do Job Center a sjednání schůzky ohledně NIN

 • Popříletová orientace a kontrola životopisů

 • Nasměrování na ubytování s Oyster kartou

Omlouváme se, zde Vám nemůžeme pomoci. Budete se muset spolehnout na sebe a své schopnosti.
2. den
Zajišťování pohovorů

 • Začátek 6 měsíční asistence v případě potřeby či nečekaných potíží

Kontaktování agentur práce a personálních agentur

 • Individuální sjednávání pohovorů

Kdo se o vás postará

Michaela Siberová
Míša
Míša vám pomůže s vyřízením veškeré administrativy před samotným odletem. Ať už půjde o úpravu životopisu podle britských norem, vyplňování formulářů nebo shánění letenek – Míša má vše v malíčku!


Gabriela Raim
Gábina

Gábina v Londýně žije už 15 let, takže se tam opravdu vyzná. Pomůže vám s orientací ve městě, ukáže fajn podniky a pomůže vám s nezbytnou administrativou, kterou budete muset před nástupem do práce vyřešit. Jednoduše řečeno, bude o vás pečovat jako o vlastní!

Kde budete pracovat

Pozice nejsou na výběr, vždy záleží na době příjezdu uchazeče do Londýna, jeho pracovních zkušenostech, úrovni angličtiny a samozřejmě aktuální poptávce zaměstnavatelů.

Nejčastěji naši klienti pracují jako:

 • pokojská
 • číšník / servírka
 • asistent v obchodě (suvenýry, občerstvení, oblečení)
 • pomocná síla v kuchyni

Kde budete bydlet

Ubytování vám zajistíme ještě před příjezdem do Londýna. Díky své síti kontaktů nám naši partneři dokážou zařídit ubytování zejména ve 3. zóně metra ve východní části Londýna za rozumné ceny. Naši účastníci jsou ubytováni zejména v share-housech, které sdílí s dalšími účastníky programu, kteří sem vycestovali za prací.

kuchyn

loznice

zahrada

dum

Podmínky účasti [nahoru]

Pracovní program zajišťuje práci po celém Londýně a je určen všem plnoletým občanům Evropské unie. Horní věková hranice programu není striktně dána, ale zajišťujeme práci lidem ve věku ±30 let, kteří mají angličtinu na mírně pokročilé úrovni a mohou v Londýně strávit alespoň 2 měsíce. Maximální doba pro účast v programu není stanovena

Zastavte se bez objednání

Zastavte se u nás nezávazně informovat o možnostech práce v Londýně, na jedné z našich poboček vždy ve středu nebo v pátek od 15:00 do 16:00.

Navštívit nás můžete v Praze i v Brně.

Těšíme se na Vás,

Míša a Marťa

Poplatky a služby [nahoru]

Účastnický poplatek

Registrační poplatek se odvíjí od data přihlášení se do programu a od data předpokládaného příletu do Londýna.

Registrační poplatekVýše poplatku
3 měsíce předem a déle1 500,- Kč
2 měsíce předem2 000,- Kč
měsíc a kratší doba3 000,- Kč

Programový poplatek se odvíjí od data příletu do Londýna.

Programový poplatekVýše poplatku
1.9.2016 do 30.10.2016280 GBP
1.11.2016 do 31.12.2016220 GBP

Poplatek zahrnuje:

 • Veškerá konzultace ohledně volby programu
 • Poradenství před odletem z ČR
 • Zajištění ubytování
 • Konzultace životopisu
 • Simulace přijímacích pohovorů a jejich konzultace
 • Skype pohovor s koordinátorkou v Londýně
 • Předodletová orientace v České republice
 • Orientace po příletu do Velké Británie
 • Bezplatná asistence po dobu 6 měsíců

Letenka

Máme přístup do systému Galileo, díky kterému vám můžeme nalézt ty nejlevnější letenky (rezervace letenky).

Zdravotní a úrazové pojištění

Výše poplatku: 0,91 EUR / den (pojištění AVI).

Více informací [nahoru]

Pro více informací nás kontaktujte na čísle 777 961 760 nebo e-mailem jobs@czech-us.cz.

Nezávazná registrace na události zde:

Registrujte se na událost právě teď! Upozorníme vás na konání, budeme vám zasílat relevantní informace a budeme vám držet místo.Přejděte na událostiK tomuto programu pořádáme i webináře. Registrujte se zde

Reference [nahoru]

Naše klientka pro vás vytvořila blog a stránku na Facebooku.

Anonymní reference po příjezdu do UK

Anonymní reference

Anonymní reference

Už je to skoro týden co jsem přijela do UK a čas tu letí neuvěřitelně rychle.
Let proběhl v pořádku a s ostatními jsme dorazili na zastávku Finchley Road, kde nás přivítaly Gabča a Lenka. Vysvětlily nám důležité věci, dostali jsme sim karty a poté jsme se rozjeli do agentur kvůli ubytování. Jelikož jsem počítala opravdu s tím nejhorším, byla jsem mile překvapena :D. Hned první den jsem se seznámila s ostatními členy domu, kteří mě hned vzali mezi sebe a první večer u skleničky vína jsme si povídali.
Už mám za sebou úspěšný pohovor v agentuře, kde mi nabídli práci v hotelu jako food service. Je to jednodenní směna, já bych raději full time job, ale pro začátek jsem ráda za každou nabídku. Tento týden mě čekají další pohovory a schůzka ohledně NIN a také si musím otevřít bankovní účet.
Také jsem se podívala do centra na slavného Big Bena a další památky.
Jsem z Londýna naprosto nadšená a těším se co přijde dál.
Petra K.Anonymní reference

Anonymní reference

Dobrý den,
zasílám report ze svého pobytu v Londýně. Po příletu vše proběhlo v pořádku a po příjezdu na ubytovací kancelář jsem byl dopraven na sharehouse. Paní Reimová, koordinátorka programu, v Londýně mi následně pohodlně sjednala pohovory a vše proběhlo bez problémů. Tento týden očekávám dopis s NIN a od minulé středy pracuji v příjemném deli shopu. Se službami agentury Czech Us jsem spokojen a myslím, že jsem si vybral dobře. Londýn je nádherné město plné
potenciálních zážitků.Anonymní reference

Anonymní reference

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za skvělou práci, jsem maximálně spokojen. Vše proběhlo dle mého očekávání, poslední čtyři dny jsem chodil do kurzu na security licence a zítra jdu první den do práce. Tento týden očekávám dopis s NIN. Také bych chtěl pochválit Gábinu (pozn. naše koordinátorka) za její ochotu a práci. Myslím, že jsem si nemohl vybrat lépe. S pozdravem,...Anonymní reference

Anonymní reference

Dobrý den, zasílám report. Veškerá spolupráce s paní Reimovou (pozn. koordinátorka programu) probíhala naprosto v pořádku. Při mém příletu na letiště na mně po společné domluvě čekala na vlakové stanici Victoria, kde jsme společně vyřešili potřebné úvodní formality a následně mi ukázala cestu na ubytovací kancelář, kde jsem obdržel informace o ubytování, načež jsem byl odvezen na místo, kde nyní bydlím. S paní Reimovou jsme měli domluvené termíny, kdy mi sjednala pohovory na konkrétních místech, případně s konkrétními zaměstnavateli, kam jsem se následně dostavil. Vždy mi vysvětlila cestu, jak se tam dostanu, neboť počáteční orientace v londýnském metru je poměrně náročná. Každý večer mi zavolala a zeptala se, jaký byl pohovor, jak jsem byl spokojený a co mi na něm říkali. Pohovorů jsem měl celkem dost. Pak jsem se zúčastnil náboru do společnosti Benugo, což mi také zařídila paní Reimová. Na tomto náboru jsem byl úspěšný a nyní pracuji v britském muzeu v jedné z kaváren společnosti Benugo. S přístupem paní Reimové jsem byl maximálně spokojený, vždy mi vše vysvětlila a snažila se mi ve všem vyjít vstříc. Takže velká pochvala na její adresu, spolupráce byla a je perfektní. Děkuji a přeji pěkný večer,...Anonymní reference

Anonymní reference

Dobrý den,
po příletu do Anglie, mě na určeném místě čekala Gábina a společně jsme jeli do ubytovací agentury, kde mi bylo přiděleno místo ubytování. Není to žádný luxus, ale člověk je stejně pořád v práci, takže potřebuje jen postel, ve které se vyspat. S Gábinou jsme hned druhý den domluvili schůzku ohledně NiN, probrali moje CV a hned další den jsem šel na pracovní pohovor v rozsáhlé síti kaváren Benugo. Pohovor proběhl úspěšně a v úterý následujícího týdne jsem se měl dostavit na tzv. trial. Gábina neváhala a ještě mi domluvila několik pohovorů, kdyby to náhodou v to úterý nevyšlo. Ale vyšlo. Pracuju v Hyde Parku v Serpentine bar a kitchen a jsem nanejvýš spokojen! S Gábinou jsme stále ve spojení. Příští týden by mi měla přijít první výplata, tak jsem zvědavý.
Každopádně Londýn mě pohltil a nemůžu se ho nabažit.Anonymní reference

Anonymní reference

Dobrý den,
abych se přiznala, tak jsem měla trochu strach, opustit pohodlí domova a odjet do Londýna, ale když už jsem se sama přistihla, jak o tom mluvím a v duchu myslím na to, že mi to stejně nikdo nevěří, protože mám jen plnou pusu řečí a skutek utek, tak jsem si řekla, že do toho jdu. Prostě to udělám. O agentuře Czech-us jsem věděla ze svého internetového průzkumu a přiznám se, že jsem byla rozhodnutá, že to budou oni, s kým chci spolupracovat, protože přístup koordinátorky Michaely byl milý a přátelský. Ať už se jednalo o mé všetečné a někdy možná až hloupé otázky nebo o domluvení schůzky, tak se mi vždy snažila vyjít vstříc. Ještě než odjedete tak Vám domluví pohovor s Gabrielou, která se o Vás bude starat v Londýně, a té se můžete zeptat na otázky ohledně hledání práce a Londýna obecně. Gabriela na mě čekala na zastávce autobusu, když jsem dorazila a společně jsme dojely do agentury vyřídit ubytování a zaplatit všechno ostatní. No a pak už to všechno začne, vyřídit potřebné dokumenty a pak hurá hledat práci. Co je skvělé je, že Gabriela je s Vámi stále v kontaktu. Když Vám domluví pohovor, tak se potom zajímá, jak to dopadlo a jaký z toho máte pocit Vy. A to je přesně ten důvod, proč jsem jela s agenturou. Protože do začátku tady máte někoho, na koho se můžete obrátit, někoho, kdo Vám poradí, kdo ví, jak to tady chodí. Už jsem tady skoro dva měsíce a moc se mi tu líbí.Anonymní reference

Anonymní reference

Ahoj všichni!

Jet na léto do Londýna bylo jedním z nejlepších rozhodnutí, co jsem kdy udělala. Byly to vážně skvělý tři měsíce plný nových zážitků, nových zkušeností a hlavně nových přátel.
Získala jsem tím spoustu znalostí, nejen v angličtině (kterou jsem si mimochodem zlepšila tak trojnásobně), ale i v oboru ve kterém jsem pracovala, v komunikaci s lidmi, v orientaci v neznámém prostředí. Mimo práci jsem měla i spoustu času na cestování, poznávání kultury, nakupování… Zkrátka Londýn mě uchvátil. Poznala jsem spoustu zajímavých míst a ještě více zajímavých lidí. A to všechno je důvodem, proč se tam letos vracím znova.

Velký dík patří samozřejmě Gábině, která je Vaší Londýnskou oporou a je tu pro Vás kdykoliv se cokoliv stane, Míše, skvělé organizátorce tady v Čechách a celému Czech-usu za příjemný a kamarádský přístup se kterým jsem se zatím u žádné jiné agentury nesetkala!Navštivte také náš kanál na YouTube.

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Michaela Siberová
Práce ve Velké Británii Michaela Siberová: 777 961 760

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail