Reference

Osobní zkušenosti z našich programů

Naše programy jsou tvořeny vámi, našimi účastníky. Zajímají nás vaše názory a zkušenosti a oceňujeme veškeré reference, které nám z vašeho pobytu zašlete. Ještě cennější jsou pro nás reference, které nám povolíte zveřejnit na webu a sociálních sítích. Díky těmto referencím mají účastníci našich programů možnost získat informace o svém budoucím pobytu nejen od našich zaměstnanců.

Angličtinář roku, Best In English, Němčinář roku

Online soutěž pro studenty středních škol a gymnázií, při které si studenti mohou ověřit své jazykové dovednosti. Němčinář roku již měla za sebou úspěšný druhý ročník, ve kterém se soutěže zúčastnilo 1728 studentů ze 126 škol.

Soutěž Angličtinář roku má za sebou již pátý ročník a v minulém ročníku se soutěže zúčastnilo 8119 studentů z 392 škol (5970 studentů a 273 škol v ČR a 2149 studentů a 119 škol na Slovensku).

Soutěž Angličtinář roku se na začátku ledna 2016 nově dočkal i mezinárodního působení, kdy si své jazykové dovednosti vyzkoušelo 2,211 studentů (99 škol) ze 17 anglicky nemluvících evropských zemí.

Letní škola

Letní škola nabízí mnoho populárních kurzů vedených v AJ jako např. Online marketing (Social Media), Business English, Vývoj mobilních aplikací, kurzy Profesního a osobnostního rozvoje, atp.

Specializované weby

Reference na našich webových stránkách

Referencí máme díky Vám velké množství. Abychom je udělali přehledné, má každý program vlastní stránku s videi, články a doporučeními.

Námi spravované stránky na Facebooku

Novinky s vámi sdílíme na několika FB stránkách. Více stránek využíváme z důvodu, abychom vás nezahlcovali informacemi. Vyberte si, která oblast vás zajímá a této stránce dejte Like. Nezapomeňte si prohlédnout galerie!

  • Czech-us agency – náš „hlavní“ site. Zde očekávejte ty nejdůležitější informace ze všech našich programů.
  • Studium a práce v Kanadě – stránka zaměřená na oblíbené kanadské programy s velmi živou diskusí.
  • Práce v zahraničí – zde očekávejte informace o všech našich pracovních programech, např. práce ve Velké Británii, Austrálii, Novém Zélandu, Španělsku, Irsku.
  • Camp America – Czech republic – líbí se vám dětské kempy v USA? Toto je stránka přesně pro vás.
  • Jazykové kurzy v zahraničí – zde naleznete jen ty nejčerstvější nabídky na nejlevnější jazykové kurzy v zahraničí.
  • Work & Travel USA – zde vás budeme upozorňovat na naše nové zaměstnavatele a důležité deadliny v programu W&T USA.
  • Studuj v Dánsku – aktuální informace o studiu v nejlepší zemi pro život.
  • Letenky Czech-us – nejvýhodnější letenky od našich specialistů

Stránky dalších sociálních sítí

Jsme s vámi i na dalších světových sociálních sítích.

Naše videa na YouTube

Czech-us v médiích

Další reference o Czech-us

Tento seznam referencí a dalších zdrojů o naší agentuře není vyčerpávající. Doporučujeme vám navštívit různá fóra na internetu, zeptat se kamarádů a známých na zkušenosti s naší agenturou. Věříme, že budou jen pozitivní.

Nezapomeňte prosím, že informace na internetu nemusí být vždy aktuální. Přesné a aktuální informace o našich programech naleznete pouze na našich webových stránkách. Stejně tak buďte rezervovaní k názorům, které uslyšíte. Aktuální informace dostanete pouze od našich zaměstnanců a regionálních zástupců. Všichni naši zaměstnanci a regionální zástupci jsou zároveň účastníci našich programů, tudíž ti nejpovolanější vám vysvětlit všechny aspekty pobytu.

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail