Vysoká škola v zahraničí


Studium v zahraničí nebylo nikdy tak snadné, jak je tomu v dnešní době. Evropské univerzity přijímají studenty z Evropské unie za stejných podmínek jako své vlastní. Absolvování kompletního stupně studia (např. bakalářského) Vám umožní získat diplom s mezinárodní prestiží, který bude neocenitelnou vstupenkou pro Vaši budoucí kariéru.

Varianty programu Vysoká škola v zahraničí [nahoru]

Velká Británie

Každý rok se víc a víc studentů z České republiky rozhodne odjet studovat na některou z britských univerzit. Není se čemu divit – britské vysoké školy mají výbornou mezinárodní reputaci, nejširší nabídku oborů a tituly na nich získané jsou uznávány zaměstnavateli, vládami i dalšími vysokoškolskými institucemi po celém světě. Britské univerzity jsou navíc na mezinárodní studenty opravdu skvěle připravené: ve specializovaných studentských centrech poskytují informace a konzultace ohledně studia na dané univerzitě i obecně života v UK a hledání práce na (nejen) britském pracovním trhu.
Tak studuj ve Velké BritániiStuduj ve Velké Británii - oficiální web.

Holandsko

Holandsko se řadí mezi nejotevřenější a nejkosmopolitnější země Evropy, a je to místo, kde se v kvalitě vzdělávacího systému nedělají kompromisy. Ekonomická vyspělost, vzdělané obyvatelstvo, stabilní politické prostředí a respekt v zahraničí tvoří z Holandska velmi atraktivní destinaci pro studium. I proto patří holandské univerzity k evropské i světové špičce. Tamní univerzity se rozlišují na výzkumné a tzv. aplikovaných věd, kde je studium orientováno více prakticky a připravuje absolventy pro vstup na pracovní trh ihned po ukončení studia.
Tak studuj v HolandskuStuduj v Holandsku - oficiální web

Dánsko

Dánové jsou nejšťastnější národ na světě s nejméně zkorumpovanou společností. V Dánsku najdeš skvělé podnikatelské prostředí, jedny z nejvyšších průměrných platů v EU, a díky propracovanému vzdělávacímu systému se tato země řadí do světové špičky co do univerzitního vzdělání. Nejen proto je studium v Dánsku obrovskou příležitostí a vkladem do budoucna. A co víc – studium je v této zemi pro občany EU zdarma!
Tak studuj v DánskuStuduj v Dánsku - officiální web

Jdi na officiální web studia v Anglii

Studuj v Holandsku - oficiální web

Studuj v Dánsku - officiální web

Přehled plánovaných webinářů [nahoru]

Není nic lepšího, než když si člověk informace poslechne na vlastní uši – koordinátorka Sabina vás během hodiny provede vším, co vás zajímá. A pokud budete mít další dotazy, můžete Sabině kdykoliv napsat na studium@czech-us.cz.

Datum a časNázev Registrace na Webinář
PřipravujemeWork and Study CanadaPřipravujeme
PřipravujemeZajištěná pracovní nabídka a ubytování v Kanadě - pro ty co mají platná vízaPřipravujeme

Různorodost oborů, které zahraniční univerzity nabízejí, Vám umožní zaměřit se skutečně na tu oblast studia, která je Vám nejbližší. Jednotlivé země se mnohdy odlišují specifickým pojetím výuky, která je často flexibilnější než jakou známe z České republiky, klade důraz na profilaci studenta, jeho uplatnění v praxi a odmítá přehnané biflování teorie.

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail