(Po-Pá: 9:00 - 17:00)

Do Londýna jsem se rozhodl, abych se lépe zdokonalil v anglickém jazyce a poznal nové kultury a zkusil žít život v Londýně. Nyní studuji nástavbu-podnikání na Střední škole v Berouně.

V Londýně jsem byl od 27.6.2017 – rozhodl jsem se na prázdniny a odjel jsem 3.9.2017. Po této zkušenosti zde v Londýně jsem se rozhodl, že se do Londýna vrátím a do budoucna bych zde chtěl začít kariéru. Pracoval jsem v baru v Battersea – Bunga Bunga. Opravdu se mi práce zde za barem moc líbila.

Bydlel jsem v moc krásné části Londýna kde je kousek olympijský park s mnoha obchodními centry a bohatou kulturou – London East Stratford.

V domě nás bydlí asi 7. a každý máme svůj pokoj, popř, po dvou na pokoji. Dům byl skvěle vybaven a měli jsme i moc krásnou zahrádku. Jsme skvělý team a rozhodně s mnoha kamarády neztrácím kontakt. Mé největší obavy byly, že neseženu práci, ale po zkušenosti zde teď vím ,že tady prostě na Vás kohokoliv čekají. Měl jsem nabídku asi na 6. prací. Jsem rád že to tak skvěle dopadlo a že jsem si prázdniny v Londýně užil na maximum!

Po příjezdu do Prahy jsem se rozhodl, že moc rád budu nadále spolupracovat s agenturou Czech-us, přes kterou jsem se sem dostal, dále budu studovat a další sezonu se do Londýna vrátím.

Ohledně bezpečí v Londýně je to takové všelijaké, pár nepříjemností jsem zde zažil ale nic mne neodradí, když jsem teď poznal zde super lidi a toto město.

Předtím jsem měl takový divný pocit, když se zde stávaly útoky, ale na druhou stranu se takové to hrozné věci mohou stát kdekoli. Ohledně dozoru bezpečnosti zde 24h kontrolují policisté a mohu potvrdit, že naší ulicí projížděli neustále, tak jsem se nebál.

tom_v_londyne

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Cítit se na chvíli jako pravý Londýňan? Just do it!

Hlavní město Spojeného království patří mezi ty úžasné světové metropole, které prostě musíte poznat „na vlastní kůži“. Také naše klientka… Více

Filip v Londýně – 5. díl: Co dělat v britské metropoli ve volném dni?

Potřebujete inspiraci, kterak se dá strávit volný den v hlavním městě Spojeného království? A chcete vědět, jak se vyhnout velkým… Více

Danča v Londýně – 5. díl: Slíbený pozdrav z „road tripu“ po Skotsku

Jste zvědaví, zda plánovaný „road trip“ po Skotsku splnil Danči očekávání? Ve svém dalším článku vám prozradí, jaká místa ji… Více

Vydělej si na svou cestu do Kanady!

Již delší dobu tě láká odcestovat za dobrodružstvím do země jezer a medvědů? Jediné, co ti v tom brání, je… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

Co nového na instagramu?

© 2003-2018, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz