(Po-Pá: 9:00 - 17:00)

Dobrý den,

byla jsem o prázdninách 2012 ve Velké Británii a agentura Czech-us mi zajistila jazykovou školu a ubytování v rodině. Šlo o školu Capital School of English v Bournmouth. Byla jsem maximálně spokojená. Škola měla výbornou úroveň. Co se týká vyučujících, byli zkušení a velice milí, vstřícní a zábavní. Ředitel školy byl úžasný člověk, který celé škole vdechl přátelského ducha a cizinec, který se v cizím prostředí cítí nejistě, tam byl opečováván jako v bavlnce. Nic nebyl problém.

Rodina, ve které jsem byla ubytována, byla velice milá, slušná, vše bylo v pořádku. Škola nabízela na každé odpoledne programy pro studenty, takže jsem se nemusela cítit osaměle a setkala jsem se se svými spolužáky a jejich přáteli i odpoledne. Ať už jen tak na pláži, nebo při ochutnávce mezinárodní kuchyně (každý něco uvařil a přinesl).

Přes kulturní šok, který asi každý při delším pobytu má, jsem se cítila velmi komfortně a byla jsem nadšená z nových zážitků. Všem doporučuji, hned bych jela zas!!!

S pozdravem Denisa Šťastná

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Akční jazykové kurzy v zahraničí na léto 2016

Na léto 2016 pro Vás máme připraveny speciální nabídky jazykových kurzů v nejpopulárnějších destinacích. Velká Británie Kanada Irsko Malta Austrálie… Více

Léto na Maltě už v květnu! Výhodný jazykový pobyt již od 17 500 Kč.

Díky společnosti Air Malta si můžete užít moře již v květnu a zároveň si zlepšit angličtinu. V termínech 6.5. –… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

Co nového na instagramu?

© 2003-2018, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz