Domů » Práce v zahraničí » Práce v Irsku

Práce v Irsku

Láká tě vyjet za prací do zahraničí, ale potřebuješ něco flexibilního a dostupného? Pak je domov krémového Guinessu, nekonečných zelených plání a bohaté historie přesně pro tebe! Najdeš tu skvělé kariérní příležitosti s vysokou hodinovkou a přátelským mezinárodním prostředím.
Ty nejlepší zážitky (a čisté výdělky kolem 2.100 EUR měsíčně) už na tebe v Irsku čekají! Do programu můžeš nastoupit celoročně a zůstat tu, jak dlouho jen budeš chtít. Udělej tak jedno ze svých nejlepších rozhodnutí. Klidně hned!

Co o programu říkají naši klienti?

Co o programu říkáme my?

Proč jet pracovat do Irska?

Získáš zkušenosti s prací v anglicky mluvící zemi
Zlepšíš si jazykové dovednosti i soft skills
Navážeš nová přátelství a kontakty na celý život
Přijet můžeš celoročně a zůstat neomezeně dlouho

Co musíš splnit, než vyjedeš do Irska a kolik to stojí?

Věk min. 18 let
Občanství EU
Angličtinu na komunikativní úrovni
Možnost vyjet alespoň na 4 měsíce

Administrativní poplatek 4.900 Kč
Zahrnuje registraci do programu, pomoc s vyřízením nezbytných formalit a komunikaci s koordinátorem (viz dále). Výše poplatku se v průběhu roku nemění.

Programový poplatek
Můžeš si vybrat ze dvou možností placení:

Varianta 1:

  • po podpisu smlouvy: 490 EUR
  • 3 měsíce po podpisu smlouvy: 345 EUR

Varianta 2:

  • po podpisu smlouvy: 490 EUR
  • 6 měsíců po podpisu smlouvy: 395 EUR

Všechny poplatky jsou splatné až po podpisu smlouvy a zahrnují:

  • Poradenství před odletem z ČR
  • Zajištění ubytování
  • Konzultaci tvého životopisu a zhodnocení úrovně angličtiny
  • Online schůzku s koordinátorkou programu v Irsku
  • Praktické tipy a předodjezdové informace formou e-mailů
  • Organizaci pracovních pohovorů (dle varianty programu)
  • Orientaci, vyzvednutí na letišti a dopravu do ubytování po příletu do Irska, případně doprovod na zastávku autobusu při práci mimo Dublin
  • Pomoc s vyřízením PPS čísla (pracovní číslo) a s registrací na finanční úřad (povinné)
  • Bezplatnou asistenci po dobu tvých (prvních) 6 měsíců v Irsku

Máš dotazy? Napiš nám na mail, na WhatsApp nebo vyplň kontaktní formulář

Jak vypadá práce v Irsku?

Program jsme navrhli tak, aby zajistil ten nejlepší start jak zájemcům o sezónní práci (na minimálně 4 měsíce), tak těm, kteří se plánují v Irsku usadit na delší dobu. A hlavně, s námi nejsi v pozici agenturního zaměstnance. Pracovní smlouvy tak uzavíráš přímo se zaměstnavateli. Bez prostředníků, bez třetích stran, bez jakýchkoliv srážek ze mzdy. Na místě se tedy nemusíš bát žádného znevýhodnění. Naší úlohou je zajistit ti bezproblémové vycestování a pomoc s nezbytnými formalitami i prvními měsíci v zahraničí.

S Czech-us máš na výběr ze dvou variant programu:

  • City Programme: práce a ubytování jsou v Dublinu – místo si sháníš až po příletu, stejně tak se pohovorů se zaměstnavateli účastníš až v Irsku.
  • Resort Programme: práce a ubytování na venkově a na západě Irska (mimo Dublin) – pozici máš zajištěnou předem, pracovní pohovory se konají před příletem.

Tip: Jako optimální délku pobytu doporučujeme 6 a více měsíců.

Obvyklý hrubý měsíční výdělek se v Irsku pohybuje kolem 2.400 EUR, v závislosti na odpracovaných hodinách. Po zdanění počítej přibližně s 2.100 EUR. Výplata ti obvykle přistane na účtu každý týden.

Cena ubytování v Irsku

Sdílený apartmán či dům v Dublinu

  • Single pokoj od 900 EUR za měsíc*
  • Sdílený pokoj ve dvou od 700 EUR/os. za měsíc*

*Cena nezahrnuje poplatky za energie a služby.

Sdílený apartmán či dům na venkově

  • Single pokoj od 600 EUR za měsíc*
  • Sdílený pokoj ve dvou od 450 EUR/os. za měsíc*

*Ubytování na venkově zajišťuje zaměstnavatel, který také určuje cenu.

Naši zaměstnavatelé v Irsku

Pravidelně aktualizujeme.

Zaměstnavatel Lokace Pozice Nástupní mzda Úvazek
Hotely Dublin Kitchen Porter, Chef, Accommodation Assistant, F&B Attendant od 13.50 EUR / hod brutto Full time (35hod+)
Restaurace Dublin Kitchen Porter, Chef, Waiter / Waitress, Food Runner od 13.50 EUR / hod brutto Full time (35hod+)
Bary a hospody Dublin Waiter / Waitress, Bartender, Bar Back od 13.50 EUR / hod brutto Full time (35hod+)
Rychlá občerstvení Dublin General Worker od 13.50 EUR / hod brutto Full time (35hod+)
Hotely Západní pobřeží Irska Kitchen Porter, Chef, Accommodation Assistant, F&B Attendant – sezónní práce cca od dubna do října – ubytování zajištěno zaměstnavatelem od 13.50 EUR / hod brutto Full time (35hod+)
Hotely Irský venkov Kitchen Porter, Chef, Accommodation Assistant, F&B Attendant – práce celý rok – ubytování zajištěno zaměstnavatelem od 13.50 EUR / hod brutto Full time (35hod+)
Supermarket Irský venkov Cashier, Deli Assistant – ubytování zajištěno zaměstnavatelem od 13.50 EUR / hod brutto Full time (35hod+)

Jak bude vypadat tvá cesta do Irska?

1. Nezávazná registrace
2. Call s českým koordinátorem programu
3. Pokec s koordinátorkou z Irska
4. Podpis smlouvy + úhrada poplatků
5. Předodletová asistence
6. Pracovní pohovor(y) před odletem
7. Přílet do Irska
8. Pracovní pohovor(y) po příletu
9. Pomoc s formalitami na místě
9. Podpora během pobytu v Irsku

PSYCHOLOŽKA RADÍ:

JAK PŘEKONAT STRACH Z ODJEZDU DO ZAHRANIČÍ

Chci video
"Pocit nejistoty není známkou špatného rozhodnutí."

Co by tě mohlo zajímat?

Mohu vycestovat na dobu kratší než 4 měsíce?
Mohu s sebou vzít přítele/přítelkyni či skupinu kamarádů?
Je nějak omezena doba, po kterou mohu v Irsku zůstat?
Mohu přijet kdykoliv během roku?
Musím opravdu ovládat angličtinu na komunikativní úrovni?
Potřebuji víza nebo pracovní povolení?
Mohu si vybrat konkrétní pracovní pozici?
Jaký budu mít plat?
Slyšel jsem o nějaké emergency tax, co to je?
Kde budu bydlet?
Můžu si s sebou vzít svého zvířecího mazlíčka?

CHCEŠ BÝT V OBRAZE?

Sleduj nás na sítích a dostávej eventy a novinky do e-mailu
Připoj se k newsletteru

Už víš, jaký program zvolit?

REGISTRUJ SE DO PROGRAMU

Proč
Czech-us?

1000+ klientů

ročně

20+ let

na trhu

30+ programů

k výběru

4 kontinenty

na nichž působíme

© 2003-2026, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz