(Po-Pá: 9-15)

Informace o škole

Southern Alberta Institute of Techology nabízí špičkovou kvalitu vzdělání na nádherných kampusech, které jsou vybaveny veškerou moderní technologií.Calgary, v provincii Alberta, patří mezi dynamicky se rozvíjející lokality , které jsou pro mezinárodní studenty z celého svěra velmi populární. 95% absolventů doporučí Sait jako nejlepší školu, která je zároveň 3. největší post – secondary instituce v provincii Alberta.

Video ze školy

Volný čas

Výhodou programu Work and Study je možnost získat pracovní vízum od prvního dne vstupu do Kanady. Během školy máte nárok na práci na částečný úvazek, tedy 20 hodin týdně. Po ukončení studia můžete začít pracovat na plný úvazek, a to na stejně dlouhou dobu, jakou jste předtím strávili studiem. Školy se navíc aktivně snaží propojovat studium s praxí, často pomáhají s hledáním praxe v oboru, ve kterém studujete.

Pro získání práce je potřebné mít studentské vízum a zařídit si SIN (Social Insurance Number) na jakékoliv pobočce Service Canada.

Lokalita

Calgary je nádherné město, které se nachází v provincii Alberta a ve kterém žije přes milion obyvatel. Calgary je populární hlavně díky svým horským střediskům a je rájem pro milovníky zimních sportů. Městu se velmi často říká Cowtown, neboli město krav. Krajina v okolí města, kterým protéká řeka Bow, nabízí v létě možnost různých sportů nebo rybaření. Jedno z nejčistších měst Kanady je dějištěm mnoha festivalů, na kterých můžete trávit letní večery.

Mapa

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Máte nějaké otázky?

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač

Přemysl Piskač

Koordinátor jazykových kurzů

+420 776 367 840

jazykovekurzy@czech-us.cz

Napište nám

Nebo nám rovnou
napište či zavolejte
+420 211 221 501    Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

    Zaujal vás některý z našich programů? Napište přímo koordinátorovi programu nebo se registrujte do programu a my vás budeme kontaktovat. Výběr necháváme na Vás!

    © 2003-2024, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz