Mám práci v USA

Toto léto v USA již nestihnete 🙁 Již teď se ale můžete registrovat na léto 2019 a my vás kontaktujeme, jakmile spustíme sezónu. Více zde.


Bridge San Francisco panorama

Program Mám práci v USA (Self-placed) je určen pro ty z vás, kteří si plánují najít nebo si už našli zaměstnavatele sami a potřebují pouze asistenci s vízovou agendou. Mám práci v USA je nejlevnější variantou programu a výhodou je, že při výběru zaměstnavatele nejste limitováni naší nabídkou ani nabídkou vízového sponsora.

Podmínky pro účast v programu Mám práci v USA (Self-Placed) [nahoru]

Nezbytné podmínky pro účast v programu Work & Travel USA jsou:

  • student VŠ nebo VOŠ v denní formě studia
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni (B2 a výše dle evropského rámce) – úroveň AJ je důležitá pro nalezení pozice a úspěšné absolvování pohovoru, který bude zaměstnavatel pravděpodobně vyžadovat

Jak hledat zaměstnavatele v USA [nahoru]

Při vyhledávání prázdninového zaměstnavatele v USA „na vlastní pěst“ vám doporučujeme maximální obezřetnost. Hledání zaměstnavatele přes internet je pohodlné a nabídka zaměstnavatelů je relativně široká. Problémem je však nemožnost ověření důvěryhodnosti pozice. Druhým zádrhelem je velmi často vystavení tzv. job offeru od zaměstnavatele. Zde zaměstnavatelé často chybují a dokumenty zasílají neúplné, což může vést k propásnutí důležitých termínů.

Doporučujeme vám žádat o práci pouze u společností, se kterými mají osobní zkušenost vaši přátelé nebo oslovovat velké firmy, které již mají zkušenosti se zaměstnáváním zahraničních studentů. Nejste-li si jistí solidností svého zaměstnavatele, napište nám, rádi vám poradíme a navrhneme vhodné kroky.

Více informací [nahoru]

Reference [nahoru]

Prohlédněte si reference od našich klientů v sekci reference Work&Travel. Nebo se proklikněte na referenci v tomto zkráceném výpise:

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů