Jazykový kurz Guatemala, Antigua, Obecný kurz

Don Quijote Antigua

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola Don Quijote sídlí v centru města u Plaza Mayor. Svými 8-mi třídami se řadí mezi menší školy. Studenti mají dále k dispozici terasu a společenskou místnost, kde škola organizuje různé aktivity a to především v odpoledních hodinách.

Proč právě Guatemala?

  • rodinné prostředí – možnost lépe poznat kulturu
  • malé město – všude je možné dostat se pěšky
  • ze školní terasy je výhled na místní sopku

TYPY KURZŮ

Jazyková škola se specializuje na kurzy všeobecné španělštiny a to jak formou skupinové, tak individuální výuky. Pro případné zájemce je připraven dobrovolnický program v délce 8 týdnů. Výuku je možné doplnit o lekce salsy.

VOLNÝ ČAS

Jazyková škola pořádá většinu svých aktivit zdarma, či za malý poplatek cca 3 $. Samozřejmostí je pestrá nabídka víkendových výletů.

Speciální aktivity:

  • návštěvy plantáží a farem
  • lekce salsy
  • filmové večery

INFORMACE O LOKALITĚ

Guatemala je domovem Majských indiánů, kteří mohou nabídnout své bohatství v podobě folklóru. Antiga je znám svým přirovnáním, jako nejstarší město Guatemaly a dnes patří do světového dědictví UNESCO.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Google+
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail