(Po-Pá: 9-15)

Práce v německy mluvících zemích. Program, který jsme otevřeli na jaře 2022 a pod svá křídla si ho vzala koordinátorka Monča, která sama v Německu roky žila.

Nádherná příroda, široké možnosti cestování i vysoké výdělky. Jen marně bychom hledali důvody, proč náš nejnovější program nezkusit.

Báli jsme se němčiny, ale zaměstnavatelé jsou poměrně flexibilní a tak je naprosto běžná kombinace slabší němčiny a komunikativní angličtiny.

Naši první účastníci tohoto programu si užívali pláže na Baltu, kde pracovali v hotelech či kempech. Další dali přednost práci v kempech a restauracích na březích německých jezer, odkud je to jen kousek do Alp. A pokud někdo toužil spíše po velkém městě a nákupech, tak si mohl zkusit práci v zábavním parku v Bavorsku, nedaleko Mnichova.

Jasně, že nás zajímalo, jak se účastníkům na jednotlivých místech daří, takže jsme neváhali a sami jsme se za nimi vydali. Ty se tam prostřednictvím následujícího videa můžeš podívat s námi 🙂

Registrace na další sezónu jsou otevřeny. Ať už chceš za prací vyrazit v zimě, na jaře, nebo až v létě, dej nám o sobě vědět na germanjobs@czech-us.cz.

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Petr o práci kuchaře v Dublinu

Už od mala jsem chtěl vycestovat někam do zahraničí, ať za kulturou, prací nebo jídlem. Tenhle sen už se mi… Více

Leona o práci v zahraničí: Irsko vás prostě chytí za srdce!

Achjo, ty začátky jsou vždycky nejtěžší, co? Jako začít psát tenhle text… tak i začít pracovat v cizí zemi… nebo… Více

8 věcí, které byste měli vědět, když si chcete koupit v Kanadě auto

Většina cestovatelů, co se chystá do Kanady na delší období, v jisté fázi nebo možná hned na začátku své cesty… Více

Honza upřímně o práci v Irsku

V srpnu 2022 jsem odletěl za dobrodružstvím do Irska. Opustil jsem svoji komfortní zónu pražského života a vyrazil objevovat dosud… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

© 2003-2023, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz