Job Fair Kanada v Praze

Registrace na Job Fair 2018 jsou spuštěny! Pro registraci klikněte na tlačítko “Registrovat se do programu”. Více zde.Jobfair Canada

Myslíte, že najít práci v Kanadě je těžký úkol? Omyl! Není nic jednoduššího, než přijet o víkendu 10. a 11. listopadu do Prahy a ucházet se osobně o sezónní práci v kanadských horských střediscích a městech. Najímat se budou zaměstnanci převážně na letní sezónu, tedy od května/června až do půlky října 2019, ale také na zimní sezonu, která začíná v prosinci a trvá do dubna. A pokud s vámi bude zaměstnavatel spokojený můžete pro něj pracovat i celý rok.

Co mě čeká? [nahoru]

Budete mít jedinečnou možnost pracovat a užívat si volný čas v Rockies. Stanete se součástí mezinárodního kolektivu a zapadnete i mezi místní obyvatele. V Rockies si najdete oblíbené aktivity v každém ročním období, stačí si jen vybrat: vysokohorská turistika, jízda na MTB kole, jízda na koni, jízda na kajacích, kanoistika, raftování, kempování, lyžování, skialpinismus, snowboarding nebo třeba golf. Ale ať už si vyberete cokoliv, vždy budete obklopeni krásnou a divokou kanadskou přírodou.

Kolik mě to bude stát? [nahoru]

Účast na Job Fairu je ZDARMA. Vybíráme pouze vratnou zálohu 500 Kč. Pokud nebudete přijati, zálohu vám vrátíme v plné výši. Pokud nedorazíte, záloha propadá. Proč toto pravidlo? Zaměstnavatelé si na každého účastníka rezervují 15-20 minut svého času, potřebujeme tedy jejich čas organizovat. A také chceme mít jistotu, že opravdu dorazíte!

Pracovní pozice a ubytování [nahoru]

Zaměstnavatelé nabízejí různé pozice: housekeeping – room cleaner, laundry attendants, houseman, F&B – server, busser, kitchen helper, front desk, guest service agents, gardener and maintenance, lift attendant, rental shop worker a další. Umístění na danou pozici záleží na úrovni angličtiny a předešlých pracovních zkušenostech.

 

Ubytování pro zaměstnance je k dispozici přímo u hotelů nebo nedaleko od nich. K dispozici je několik typů ubytování včetně kolejního typu i ubytování v apartmánech. Nejpopulárnějším dopravním prostředkem je kolo.

Nabízené lokality [nahoru]

Pro snazší orientaci může posloužit krátké shrnutí daných lokalit:

Jasper

Leží ve stejnojmenném národním parku na konci turistické dálnice Icefield Parkway. Je to outdoorový ráj uprostřed Rocky Mountains a návštěvníci sem jezdí především za adrenalinovými zážitky. Stejně jako ostatní nabízené rezorty je závislé na turistickém ruchu, velikostí a počtem obyvatel je někde ve středu naší nabídky. Právě se zaměstnavateli v Jasperu spolupracujeme nejdéle.

Více se dozvíte ve videu Práce v nádherném Jasperu v Kanadě.

Banff

je pravé turistické město se vším, co si pod tímto pojmem dokážete představit. Jeho výhodou je blízko položené milionové Calgary, což mu zajišťuje neustálý přísun návštěvníku a samozřejmě i vyšší míru služeb, obchodů, restaurací atd. I přesto si zde užijete nádhernou přírodu se vším všudy. Nedaleké lyžařské rezorty patří k tomu nejlepšímu, co kanadské hory nabízí. Kdo si tedy potrpí na vyšší standard, kulturu (koná se zde mimo jiné i známý filmový festival), ale nechce se vzdát outdoorových aktivit, Banff je pro něj to pravé.

Více ve videu Práce v srdci jednoho z nejstarších národních parků v Kanadě.

Panorama

je v naší nabídce teprve krátce. Vyslyšeli jsme nadšence, kteří chtějí zažít pravou Kanadu uprostřed nespoutané přírody. Panorama je sice nejmenší, ale svou polohou nejzajímavější z našich rezortů. Nebydlíte totiž uprostřed hor, ale přímo na nich. Komunita v Panoramě je malá, ale pobyt v ní je o to intenzivnější. Právě tady zažijete tu nejlepší přírodu, tracky na hikování a MTB. Jestli jste dobrodružný typ, toto je místo pro vás.

Více ve videu Práce v Britské Columbii – Panorama.

Více informací a aktuality [nahoru]

Registrujte se do programu Práce a studium v Kanadě a náš koordinátor vás obratem kontaktuje s bližšími informacemi. Registrace do programu je nezávazná.

Jak to v Kanadě vypadá?

Inspirací vám může být následující video “This is Canada”.

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů