(Po-Pá: 9-15)

Cestujete rádi stejně jako náš klient Filip? Ve Spojených státech byl sice již popáté, ale přesto letošní „babí léto“ spojené s poznáváním Floridy prý předčilo veškerá jeho očekávání.

Letošní léto jsem strávil jako plavčík v Americe a mám na něj opravdu nádherné vzpomínky. Nejlepší zážitky jsem si ale nastřádal v září na Floridě.

Den po „end date“ jsem okamžitě sbalil všechna svoje zavazadla, nechal si je u zaměstnavatele v kanceláři, vzal s sebou pouze menší kufr a vydal se směr letiště.

Program na léto můžete mít jakýkoliv. Ale vydělat si peníze a investovat je do cestování je pro mě jasná jednička.

Na Floridu jsem odcestoval s plavčíky, kteří pracovali v New Jersey a s nimiž jsem se seznámil na jednom ze srazů plavčíků. – Určitě doporučuju všem budoucím plavčíkům, aby se účastnili srazů a různých akcí, kde se plavčíci z Czech-us sejdou. Je to perfektní příležitost, jak se domluvit na různé víkendové výlety nebo rovnou na měsíční cestování po celé Americe…

florida_filip

Září na Floridě

Hned po přistání jsme si půjčili auto, které je opravdu nezbytné na cestování po Americe, a vyrazili rovnou na floridskou pláž.

Poté jsme se jako skupinka na jeden den v Orlandu rozdělili – jedni šli do zábavního parku Universals a druzí jeli do Kennedyho vesmírného střediska.

Po Orlandu byl dalším cílem Key West, který nás okouzlil nekonečnými mosty, rodným domem Ernesta Hemingwaye, exotikou a příjemnou atmosférou. Bydleli jsme v opravdu dobře vybaveném hotelu, který vycházel na 20 dolarů za noc, což je na americké poměry naprosto luxusní cena.

Nezapomenutelné zážitky

Po Key Westu následoval jeden z nejoriginálnějších národních parků na světě vůbec – park Everglades, kde jsme jeho část projeli na vznášedle. Toto místo charakterizovali hlavně aligátoři a nedotčená příroda.

Poslední destinací bylo Miami Beach. Tam jsme si užili nádhernou scenérii přímo z pláže a vychutnali si pocit, který na nás dýchá z amerických seriálů.

Vzhledem k tomu, že já jsem do Spojených států zavítal už popáté a mnohá místa jsem procestoval dříve, jsem opustil svou skupinku, která pokračovala na západ do Kalifornie, a letěl jsem zpět do New Yorku.

florida_filip_palmy

Bilancování a budoucí plány

Jsem si naprosto jistý, že s platem plavčíka není vůbec problém si našetřit na měsíční cestovaní a ještě mít peníze bokem na další útraty.

Cestování je na programu Work and Travel to nejkrásnější – tyhle vzpomínky vám vydrží opravdu do konce života.

Fotky se sochou Svobody, Golden Gate Bridge, Empire State Building nebo fotka v Hollywoodu, v Národním parku nebo na Bahamách mají pro mě nevyčíslitelnou hodnotu. Při jejich prohlížení se do těch míst ve vzpomínkách zase vracím.

Program na léto můžete mít jakýkoliv. Ale vydělat si peníze a investovat je do cestování je pro mě jasná jednička.

Tohle léto předčilo veškerá má očekávání a už teď se těším na léto další. A jaké bude? Samozřejmě budu opět pracovat jako plavčík v USA a měsíc cestovat, tentokrát po národních parcích. A už se nemůžu dočkat.

Já cestováním nepoznávám jen nová místa, ale také sám sebe ☺.

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Ukaž nám, jak vypadá #AmerikasCzechus | Work and Travel soutěž 2022

Po dvou pandemických letech se svět Work and Travel USA konečně vrátil do starých kolejí a my se nemůžeme dočkat… Více

Proč jsem se rozhodla pro Work and Travel USA v New Yorku?

A nakonec vše bylo úúúúplně jinak V lednu 2019 jsem při ne moc dobře rozběhlém zkouškovém začala řešit, co bych… Více

Work and Travel 2019 v Ocean City

Zažijete nezapomenutelný léto! S nápadem vyjet do USA na WaT přišla kamarádka Terka, ke které se ještě přidala druhá kamarádka… Více

Proč se stát plavčíkem na Long Islandu? Pro Jana byla jeho volba prý jednoduchá a jasná!

Být plavčíkem neznamená sedět celý den u vody a pozorovat, jestli se někdo netopí, ale má to i své výhody… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

© 2003-2022, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz