(Po-Čt: 9 - 17, Pá: 9-15)

Cestujete rádi stejně jako náš klient Filip? Ve Spojených státech byl sice již popáté, ale přesto letošní „babí léto“ spojené s poznáváním Floridy prý předčilo veškerá jeho očekávání.

Letošní léto jsem strávil jako plavčík v Americe a mám na něj opravdu nádherné vzpomínky. Nejlepší zážitky jsem si ale nastřádal v září na Floridě.

Den po „end date“ jsem okamžitě sbalil všechna svoje zavazadla, nechal si je u zaměstnavatele v kanceláři, vzal s sebou pouze menší kufr a vydal se směr letiště.

Program na léto můžete mít jakýkoliv. Ale vydělat si peníze a investovat je do cestování je pro mě jasná jednička.

Na Floridu jsem odcestoval s plavčíky, kteří pracovali v New Jersey a s nimiž jsem se seznámil na jednom ze srazů plavčíků. – Určitě doporučuju všem budoucím plavčíkům, aby se účastnili srazů a různých akcí, kde se plavčíci z Czech-us sejdou. Je to perfektní příležitost, jak se domluvit na různé víkendové výlety nebo rovnou na měsíční cestování po celé Americe…

florida_filip

Září na Floridě

Hned po přistání jsme si půjčili auto, které je opravdu nezbytné na cestování po Americe, a vyrazili rovnou na floridskou pláž.

Poté jsme se jako skupinka na jeden den v Orlandu rozdělili – jedni šli do zábavního parku Universals a druzí jeli do Kennedyho vesmírného střediska.

Po Orlandu byl dalším cílem Key West, který nás okouzlil nekonečnými mosty, rodným domem Ernesta Hemingwaye, exotikou a příjemnou atmosférou. Bydleli jsme v opravdu dobře vybaveném hotelu, který vycházel na 20 dolarů za noc, což je na americké poměry naprosto luxusní cena.

Nezapomenutelné zážitky

Po Key Westu následoval jeden z nejoriginálnějších národních parků na světě vůbec – park Everglades, kde jsme jeho část projeli na vznášedle. Toto místo charakterizovali hlavně aligátoři a nedotčená příroda.

Poslední destinací bylo Miami Beach. Tam jsme si užili nádhernou scenérii přímo z pláže a vychutnali si pocit, který na nás dýchá z amerických seriálů.

Vzhledem k tomu, že já jsem do Spojených států zavítal už popáté a mnohá místa jsem procestoval dříve, jsem opustil svou skupinku, která pokračovala na západ do Kalifornie, a letěl jsem zpět do New Yorku.

florida_filip_palmy

Bilancování a budoucí plány

Jsem si naprosto jistý, že s platem plavčíka není vůbec problém si našetřit na měsíční cestovaní a ještě mít peníze bokem na další útraty.

Cestování je na programu Work and Travel to nejkrásnější – tyhle vzpomínky vám vydrží opravdu do konce života.

Fotky se sochou Svobody, Golden Gate Bridge, Empire State Building nebo fotka v Hollywoodu, v Národním parku nebo na Bahamách mají pro mě nevyčíslitelnou hodnotu. Při jejich prohlížení se do těch míst ve vzpomínkách zase vracím.

Program na léto můžete mít jakýkoliv. Ale vydělat si peníze a investovat je do cestování je pro mě jasná jednička.

Tohle léto předčilo veškerá má očekávání a už teď se těším na léto další. A jaké bude? Samozřejmě budu opět pracovat jako plavčík v USA a měsíc cestovat, tentokrát po národních parcích. A už se nemůžu dočkat.

Já cestováním nepoznávám jen nová místa, ale také sám sebe ☺.

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

S jakou agenturou se vydat do zahraničí? Rozhodně s Czech-usem!

Plánujete vyrazit za prací a cestováním do zahraničí a nevíte, jakou agenturu si zvolit? Třeba vám s rozhodnutím pomůže právě… Více

Dvakrát plavčíkem v USA: Houston versus Richmond

Jaké to asi je, stát se plavčíkem „za mořem“, a to přímo ve Spojených státech? Náš klient Jiří se tam… Více

Program Work & Travel USA a nejdůležitější aspekty při výběru pracovní pozice

Rozhodli jste se vyzkoušet si v rámci programu Work & Travel, který nabízí agentura Czech-us, práci či letní brigádu v… Více

Důležité informace pro podání daňového přiznání z příjmů v USA

Využili jste také skvělou příležitost a odjeli pracovně za výdělkem do USA? Nezapomeňte tedy na podání daňového přiznání z tamních… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

Co nového na instagramu?

© 2003-2019, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz