(Po-Pá: 9-15)

Bojíš se finanční náročnosti vysokoškolského studia v Irsku? Naše odpověď: Work and Study Ireland! Jsme jediná agentura v Česku i na Slovensku, která nabízí podobný program.

Jen si to představ…

…přiletíš do Irska a během léta se adaptuješ na místní život, jazyk a kulturu, budeš mít zařízené pracovní číslo PPSN (na které se běžně čeká i 3 měsíce), získáš svou první práci v Irsku a také samozřejmě ubytování. V září, až ti začne vysokoškolské studium, si jen život upravíš tak, ať zvládáš školu kombinovat s prací, Možná si tak ani nevšimneš, jak hladké přistání jsi měl/a. Přesně o tom je náš program WORK AND STUDY IRELAND.

Dívky v Irsku

Balíček dvou programů – studium a práce v Irsku

  • Finanční bezpečnost od začátku: Začni své studium v Irsku bez finančních starostí. Nabízíme ti komplexní balíček, který ti umožní přijet do Irska, získat práci a zajistit si ubytování již v létě. V době, kdy v Irsku panuje housing crisis, ti poskytneme hladký start s předem zajištěným bydlením.
  • Flexibilita pro tvůj komfort: Program Work and Study Ireland ti umožní skloubit studium na univerzitě s prací na částečný úvazek. Nemusíš se obávat, že bys nedokázal/a zvládnout finanční zátěž. Jsme tu proto, abys mohl/a snadno skloubit své akademické a pracovní povinnosti.
  • Otevřeme ti cestu k univerzitnímu vzdělání: S naší pomocí překonáš finanční překážky a vstoupíš do světa vysokoškolského vzdělání v Irsku. Díky našemu programu se můžeš plně soustředit na svůj akademický rozvoj, bez finančního stresu.

Dívka v irsku

Začni psát svůj vlastní irský příběh!

S námi je studium v Irsku dostupné a finančně zvládnutelné. Nenech se zastavit obavami o finance – vstup do programu Work and Study Ireland a otevři si cestu k úspěchu.

Připoj se na informační webinář, kde ti o tomhle výhodném balíčku řekneme ještě více a budeš mít možnost se zeptat na cokoliv, co tě zajímá. Webinář se koná 22. 2. od 19:00. Registruj se přes TENTO odkaz.

Už víš, že do toho jdeš? Napiš nám na studium@czech-us.cz.

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Maruška doporučuje: 5 přírodních krás Irska, které musíš vidět

Když jsem se rozhodovala, kde studovat, přišla možnost Irska a já toho o této zemi moc nevěděla. Jako první se… Více

Velké srovnání letních pracovních programů

Už víš, že chceš zažít pracovní léto u moře, ale pořád váháš, jestli si vybrat Španělsko, Řecko, nebo Kypr? Připravili… Více

Úspěchy našich letošních klientů. Na jaké obory v Irsku nastoupili a co řekli o spolupráci s námi?

Dublin, Cork a Galway – to jsou nejčastější destinace studentů, kteří s naší pomocí v září 2023 nastoupili ke studiu… Více

Netradiční studium a kvalitní praxe. To nabízí Whistler Adventure School v Kanadě

Už se nechceš vracet do školy, která tě nebaví a ztrácet čas studiem oboru, který ti vůbec nic neříká? Chceš… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

© 2003-2024, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz