(Po-Pá: 9-15)

Znáte ten pocit, kdy vás to v práci prostě nebaví a chodíte tam jenom proto, že potřebujete platit účty a nevíte, kam jinam byste šli? Nebo když si po zkouškovém říkáte, že škola vás nebaví, ale nevíte, kam jinam se přihlásit. Zkrátka vás nebaví to, co zrovna děláte, ale neznáte cestu ven, tak v tom prostě pokračujete.

Kdy a kde se bude veletrh konat?

  • 21.4.2015 od 17 h v na PF UK, Magdalény Rettigové 47/4, Praha
  • 22.4.2015 od 17 h Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

Tak přesně u vás víme, jak strávíte příští rok. Cestování, práce a studium v zahraničí. Kanada, USA, Nový Zéland, Dánsko, Holandsko, Chorvatsko, Španělsko nebo jiná země, vyberte si. Spousta času na to uvědomit si kdo jste a co chcete. Zajímá vás to? Přijďte se podívat na naše programy na veletrh „Víme, co budete dělat příští rok“!

VÍME 2014 bude pecka

Program veletrhu

17:00 – 17:20 – Studium na vysoké škole v zahraničí

Mít titul z ekonomky je určitě fajn, ale vyjít ze školy s praxí v životopise a pracovní nabídkou na stole taky stojí za úvahu. Uznávané vzdělávací systémy Dánska a Holandska jsou postavené na získávání praktických zkušeností z oboru, kde student absolvuje pracovní stáž. Obě země také nabízí studentům štědrou finanční podporu při studiu až 20 000 kč měsíčně (pokud si najdete práci při studiu). Kromě neocenitelné zkušenosti, mezinárodně uznávaného titulu a spousty kontaktů na spolužáky z celého světa se vám navíc otevře cesta pro kariéru, kterou v Česku nenajdete.

Studovat můžete i ve Velké Británii. Kvalita tamních univerzit zdaleka převyšuje možnosti České republiky, stejně jako pracovní možnosti absolventů britských škol.

17:25 – 17:40 – Work and Study programy

Pro všechny, kdo chtějí cestovat, zlepšit si jazyk, nebo si prostě si jen orazit od stereotypu, máme kombinovaný pracovně-studijní program. V rámci Work and Study s námi vyjedete na Nový Zéland nebo do Kanady a absolvujete jazykový kurz, ke kterému si najdete práci na částečný úvazek. Skvělá zkušenost, nádherné země a rozhodně nezapomenutelný rok.

17:45 – 18:05 – Letní škola v Chorvatsku

Program pro studenty posledního ročníku střední školy a studenty 1. a 2. ročníků VŠ. Zažijete intenzivní dvoutýdenní kurz dle vlastního výběru od IT až po ekonomii. Kurzy jsou zaměřené na praktické využití, takže po absolvování budete například umět designovat digitální aplikace nebo se naučíte něco o marketingu v sociálních médiích.

18:15 – 18:30 – Pracovní programy v Evropě

Máte zájem o práci ve Španělském přímořském resortu, Velké Británii, Německu nebo Francii? Povíme vám, co můžete dělat a jak na to.

18:35 – 18:50 – Working Holiday programy

Gap year v nejryzejší podobě. Strávíte rok v Kanadě nebo na Novém Zélandu. Kouzlo programu je v jeho flexibilitě – můžete studovat, pracovat nebo studovat jak chcete. Pokud se hledáte, je to program přesně pro vás.

Máte jakýkoliv dotaz na veletrh? Napište nám 🙂

Ráda pomůže Klára Palečková, k.paleckova@czech-us.cz pro Prahu a Marťa Horová, m.horova@czech-us.cz pro Brno.

Těšíme se na Vás! A nezapomeňte pozvat své přátelé!

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Czech-us & společenská odpovědnost

Společenskou odpovědnost vnímáme jako neodmyslitelnou součást firmy. V rámci našeho fungování se snažíme chovat odpovědně a to ve čtyřech základních… Více

Dokážeš procestovat Evropu bez peněz, jen s plechovkami Red Bull?

Miluješ cestování, ale zapadáš do kategorie #BROKEASS student? Všechny úspory jsi dal za svůj americký sen a už nemáš ani… Více

Stěhování pobočky AustraliaOnline a Czech-us v Brně.

Brněnskou pobočku najdete od 4. 11. 2019 na nové adrese: Rašínova 2, Brno – střed v 5. patře, viz. mapa… Více

Nově nabízíme i programy v Austrálii – spojujeme síly s Australiaonline

Sloučením agentury AustraliaOnline s větší agenturou Czech-us se rozšíří dosavadní nabídka programů a služeb pro klienty. Ke spojení obou agentur… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

© 2003-2021, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz