Soutěž Angličtinář roku 2014

Michal Blažek    Datum: 19.1.2014     Kategorie: Události, Ze života Czech-us

Již třetím rokem pořádá naše agentura soutěž Angličtinář roku, což je soutěž pro studenty středních odborných škol a gymnázií v anglickém jazyce. V soutěži mohou studenti srovnat síly v rámci celé České republiky. Zatímco loňského ročníku se zúčastnilo 87 škol, v letošním ročníku je již nyní registrovaných 169 škol a jejich počet stále stoupá.

Cílem soutěže je motivovat studenty k výuce anglického jazyka, protože znalost jazyka je naprosto nezbytná pro jakoukoliv práci nebo studium v zahraničí. Motivací pro studenty je nejenom šance srovnat síly s nejlepšími studenty v celé republice, ale také zajímavé ceny. V loňských ročnících mohli studenti vyhrát např. jazykový kurz ve Velké Británii, Irsku či lístky na Rock for People. V letošním ročníku plánujeme neméně atraktivní ceny v čele s první cenou, kterou je školné pro celý bakalářský program na University of New York in Prague. Oceněni budou nejen nejlepší studenti, ale i nejlepší škola, která získá 10 tabletů do své třídy. Letošní test bude opravdu třešnička, za kterou je zodpovědná jazyková škola Akcent College, které za zpracování testu velmi děkujeme a již se těšíme na reakce studentů a kantorů.

Předání cen

V loňském roce jsme předávali 1. cenu v Anglickém gymnáziu v Pardubicích (viz obrázek), předloni jsme zavítali na Gymnázium Žatec a již nyní jsme zvědavi, kam se vypravíme letos.

Soutěž se bude konat 28. ledna, registrace do soutěže bude uzavřena 24. ledna o půlnoci. Více informací o soutěži a výsledky jsou k dispozici na stránce ar.czech-us.cz.

Chcete s námi do zahraničí? Můžete se

Chcete zasílat články z našeho Blogu?