(Po-Pá: 9-15)

Být plavčíkem neznamená sedět celý den u vody a pozorovat, jestli se někdo netopí, ale má to i své výhody – jednou z nich je jedinečná příležitost procvičit si angličtinu.

Připadá ti práce plavčíka na Long Islandu jako krásný sen? Náš klient Jan se rozhodl odjet tam s agenturou Czech-us dokonce hned dvě léta po sobě. Zjisti v jeho článku, co ho tam tak nadchlo a proč by ti právě toto místo doporučil.

Long Island – to pravé místo

Po měsících vybírání toho pravého místa v USA, kam jet o prázdninách pracovat jako plavčík v rámci programu Work and Travel USA, jsem se rozhodl pro krásný Long Island.

Místo, kde si každý najde to své, ať už to jsou bílé pláže Fire Islandu, přírodní rezervace, surfovací místa na jižních plážích Atlantického oceánu nebo velmi živá a nejznámější pláž Long Beach, na kterou pak budeš vzpomínat každou chvilku.

Long Island jsem si vybral, protože je zde nejen krásná příroda, ale zároveň je to blízko New York City a dalším městům, která stojí za to navštívit. Jsou to například: Sag Harbor, Montauk, Greenport nebo Westhampton Beach, kde mají hollywoodské hvězdy svá letní sídla ☺.

Chceš vědět víc?

Long Island ve mně zanechal spoustu vzpomínek, zážitků a zkušeností, a proto jsem se tam vydal s agenturou Czech-us dokonce dvě léta po sobě ☺.

Pokud chceš vědět o Long Islandu ještě víc, můžeš mne kontaktovat na mém instagramu.

Nebo se zeptej na vše přímo skvělých koordinátorek programu Work and Travel USA!

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Ukaž nám, jak vypadá #AmerikasCzechus | Work and Travel soutěž 2022

Po dvou pandemických letech se svět Work and Travel USA konečně vrátil do starých kolejí a my se nemůžeme dočkat… Více

Proč jsem se rozhodla pro Work and Travel USA v New Yorku?

A nakonec vše bylo úúúúplně jinak V lednu 2019 jsem při ne moc dobře rozběhlém zkouškovém začala řešit, co bych… Více

Work and Travel 2019 v Ocean City

Zažijete nezapomenutelný léto! S nápadem vyjet do USA na WaT přišla kamarádka Terka, ke které se ještě přidala druhá kamarádka… Více

Petra a její rok v Kanadě (3. díl): Po čem se mi po návratu domů nejvíc stýská

Prostě a jednoduše – život v Banffu = životní škola a jednoznačně nezapomenutelné a skvělé vzpomínky. Petra spolu se svým… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

© 2003-2022, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz