(Po-Čt: 9 - 17, Pá: 9-15)

Work and Travel v USA je nejznámější způsob, jak odjet do zahraničí, vydělat si peníze a danou zemi ještě procestovat. Mnoho mladých lidí ale ještě váhá, protože se bojí vycestovat sami. Patříš mezi ně? Ukážeme ti, proč jsou tvé obavy liché.

Work and Travel USA

Na Work and Travel nejsi nikdy sám

Studenti, kteří přes nás vyjíždějí do USA, jsou buď páry, dvojice kamarádů nebo jednotlivci. Poslední skupina je ale nejpočetnější.

Setkáváme se s hodně otázkami při přípravách na odjezd. A jen málokterý student byl bezstarostný. Work and Travel je pro většinu první zkušenost s pobytem v zahraničí na delší dobu. Je naprosto normální, že máš strach. Ale ten by ti neměl stát v cestě jako neprostupná zeď. Měla by to být spíše menší překážka, kterou ale zdoláš a posune tě to dál v životě.

Work and Travel USA

Během pobytu budeš pracovat v restauracích, zábavních parcích nebo jako plavčích na bazénech a plážích. Vždy budeš obklopený stejně starými lidmi z USA i celého světa, kteří se stanou tvými přáteli. Samota tě nikdy nedostihne. Už v letadle se můžeš seznámit se zajímavými lidmi. Navíc díky internetu zůstaneš v kontaktu s těmi, které necháváš na léto doma v Česku a na Slovensku.

Work and Travel ti dá do života víc než peníze a zážitky z USA

Angličtina bude jako tvůj rodný jazyk, naučíš se jednat s lidmi a najednou si uvědomíš, co chceš v životě opravdu dělat.

Work and Travel USA

Work and Travel pobyty zprostředkováváme už mnoho let. Sám se podívej na reference, kteří nám účastníci programu zanechávají. Počáteční strach překonali a vždy se na nás během pobytu mohli obrátit, když bylo třeba.

Odhoď strach. Přihlaš se na program a uvidíš, že se zpětně budeš na svůj strach dívat s úsměvem.

Chci to zkusit!

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Petra a její rok v Kanadě (3. díl): Po čem se mi po návratu domů nejvíc stýská

Prostě a jednoduše – život v Banffu = životní škola a jednoznačně nezapomenutelné a skvělé vzpomínky. Petra spolu se svým… Více

S jakou agenturou se vydat do zahraničí? Rozhodně s Czech-usem!

Plánujete vyrazit za prací a cestováním do zahraničí a nevíte, jakou agenturu si zvolit? Třeba vám s rozhodnutím pomůže právě… Více

Dvakrát plavčíkem v USA: Houston versus Richmond

Jaké to asi je, stát se plavčíkem „za mořem“, a to přímo ve Spojených státech? Náš klient Jiří se tam… Více

Work and Travel USA: Florida a nezapomenutelné zážitky

Cestujete rádi stejně jako náš klient Filip? Ve Spojených státech byl sice již popáté, ale přesto letošní „babí léto“ spojené… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

Co nového na instagramu?

© 2003-2019, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz