Pokémoni nás napadli v našich pražských kancelářích!

Sabina Feldmanová    Datum: 22.7.2016     Kategorie: Ze života Czech-us

Pokémoni – někteří je nenávidí a někteří je milují a neváhají díky nim prodloužit svou cestu domů o celé hodiny. Naše pražská pobočka nevěnovala pokémonům přílišnou pozornost do doby, než se nám objevili přímo v kanceláři. Pocity byly smíšené, někdo nadšeně tahal pokébal z kapes a metal ho po prostorách, zatímco druzí běželi pro zbraně, aby se před návštěvníky ze světa Pokémonů efektivně bránili.

Pokémoni - někdo je miluje a někdo nenávidí!

Kde ale chytat?

Honem jsme tedy obvolali své kolegy v zahraničí a zjišťovali, jestli i oni byli zachváceni narušiteli. Dostávali jsme naprosto šokující odpovědi, ze kterých jsme nakonec sestavili strategický plán, který by se vám mohl hodit, kdybyste s námi vyjeli do zahraničí.

Work & Travel USA

V době letní pauzy na univerzitě nebo vyšší odborné škole můžete vyrazit do USA – až 4 měsíce pracovat, lovit pokémony, vydělat si na cestování a úhradu počátečních nákladů a na konci prázdnin už pouze cestovat, stále lovit pokémony a poznávat krásy Spojených států amerických. Stačí se nezávazně registrovat do programu.

Pokémoni - bacha na squirtla

Letní škola v Praze a Splitu

Letní škola nabízí kurzy mnoha zaměření, při kterých se stále dá narazit na opravdové “pokérarity”.

Pokud byste chtěli strávit své léto ve Splitu pod záštitou odborného kurzu, určitě se dá sehnat hromada zajímavých exemplářů během proběhnutí Marjan parkem okolo moře.
Pokémoni - bacha na Gyarados

Kanada

Dostat se do Kanady není s námi nic těžkého a upřímně – není tam úplně lehké lovit pokémony. Nicméně jsme zaslechli zvěsti, že tam pár lidí zahlédlo samotného Mewtwo… Kdo ví 🙂

Pokémoni - bacha na MewTwo

Zahlédli jste je taky?

Jste s námi na cestách nebo se chystáte? Pokud na nějakého netradičního pokémona narazíte, zašlete nám fotku spolu s označením místa, ať můžeme informace šířit na info@czech-us.cz

Pokémoni nás napadli v našich pražských kancelářích!

Chcete s námi do zahraničí? Můžete se

Chcete zasílat články z našeho Blogu?