(Po-Pá: 9-15)

dívka na horách v Rakousku

Máme radost, že můžeme rozšířit naši dosavadní nabídku o další zajímavý pracovní program. Nově nabízíme řadu pracovních pozic v německy mluvících zemích. Nejedná se pouze o Německo nebo Rakousko, ale třeba i sever Itálie.

Program je skvělou příležitostí, jak si vyzkoušet život v jiné zemi, poznat nové lidi, zdokonalit si cizí jazyk a zejména nasbírat hodnotné životní zkušenosti, které ti mohou zajistit konkurenční výhodu.

O možnostech uplatnění zčásti rozhoduje znalost jazyka. Pracovní pozice nabízíme v následujících oblastech:

  • Práce u moře – Ideální pro tebe, pokud chceš spojit svůj letní pobyt v Německu s koupáním v moři. Nabízíme pracovní pobyty v místních hotelech, restauracích, ale i kempech.
  • Práce u německých jezer – Možná budeš překvapen/a, kolik krásných jezer v Německu je a hlavně kolik zajímavých pracovních pozic nabízí.
  • Práce v Alpách – Proč se nepodívat do skutečných hor a nezažít tam jak prosluněné léto či sněhem zapadanou zimu. Vyber si sezónu a jedeš!
  • Práce v Berlíně – Berlín podobně jako Praha je oblíben lidmi z celého světa. Hotely, s nimiž spolupracujeme, potřebují personál, který hovoří více jazyky. Zde je tak výhodou i znalost angličtiny nebo španělštiny.

Aktuální seznam pracovní pozic, včetně hodinové mzdy, rozsahu práce, místa výkonu a možností ubytování či stravy najdeš v této tabulce.

Máš pocit, že by tento program mohl být pro tebe? Spoj se s naší koordinátorkou Monikou (germanjobs@czech-us.cz). Společně definujete cíle tvého výjezdu a vyberete vhodnou pracovní pozici.

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Brigáda v Německu aneb skvělé léto u Bavorského moře

Po své první pracovní zkušenosti v Sasku jsem se rozhodl strávit léto v Bavorsku, které mě dlouhodobě lákalo moderními městy,… Více

Jak jsem si zkusila tři různé práce u jezera Lago di Idro

Pokud váháte nad prací v zahraničí, tak tenhle článek je právě pro vás. V tomto článku bych vás ráda seznámila… Více

Jak jsem odjela do Kanady s batohem na půl roku a zůstala dalších 7 let

Ahoj, jsem Markéta a od malička miluju cestování a poznávání nových kultur a zemí. Ráda plánuji, takže spousta mých cest… Více

Práce na Mallorce: Nekonečný přísun slunce a pozitivní energie

Pro úvod začnu tím, že jsem nikdy nebyla osoba, která by se viděla právě v hotelnictví, věděla jsem ale, že… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

© 2003-2024, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz