(Po-Čt: 9 - 17, Pá: 9-15)

Sloučením agentury AustraliaOnline s větší agenturou Czech-us se rozšíří dosavadní nabídka programů a služeb pro klienty. Ke spojení obou agentur došlo k 1. červenci 2019, při čemž každá z nich si ponechá svůj obchodní název, který je na trhu již zavedený a známý, jen pro AustraliaOnline zaměstnance se změní majitel a vedení firmy.

Spojením těchto dvou agentur se tak rozšíří nejen portfolium nabízených programů, ale i služeb pro klienty s možností využití napříč programy.

„Naším cílem vždy bylo a je rozcestovat mladé lidi, umožnit jim jet za prací nebo studiem do zahraničí. Poznat tak nová místa, jako i mentalitu tamních lidí, získat nové zkušenosti a znalosti a najít si nové přátele. Toto vše se naší agentuře Czech-us daří na českém trhu již šestnáct let a nyní v tom chceme pokračovat i s novým programem pod našimi křídly – Austrálií, kde dosavadní servis pro klienty zůstává zachován, ba naopak klienti AO budou díky tomu moci lépe využívat i služeb/programů agentury Czech-us,“ objasňuje jeden z majitelů agentury Czech-us Ing. Jindřich Josífek.

„Důležitými pilíři v naší agentuře jsou především naši lidé. Máme zkušené a kvalitní manažery, koordinátory jednotlivých programů, kteří své programy nejenomže dobře znají, ale hlavně s nimi mají také osobní zkušenosti, jelikož si svůj program sami vyzkoušeli, a to je i jedním z našich mott – „Námi nabízené programy jsme si i sami na vlastní kůži vyzkoušeli“, upřesňuje Ing. Jindřich Josífek.

czechus_logo

australiaonline

Více informací najdete zde: www.czech-us.cz a www.australiaonline.cz

Kontaktní osoba:
Daniela Holá, marketing manager Czech-us
Email: d.hola@czech-us.cz, Mobil: 731 840 224

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Hledáme recepční do našeho týmu!

STUDUJTE – BAVTE SE – PRACUJTE – CESTUJTE – ŽIJTE!  U nás v CZECH-US v tom máme jasno, a tak… Více

Czech-us PF 2019

Letošní Vánoce jsme chtěli obdarovat úplně všechny a abychom na někoho nezapomněli, rozhodli jsme se podpořit iniciativu, se kterou přišla… Více

DŮLEŽITÉ HLÁŠENÍ – BRNĚNSKÁ POBOČKA SE STĚHUJE

Brněnskou pobočku najdete již od úterý 4.12. na nové adrese Vlhká 25, Brno – střed – Trnitá. Z důvodu stěhování… Více

Hledá se Správce Sociálních Sítí

Tato pozice již byla obsazena! STUDUJTE – BAVTE SE – PRACUJTE – CESTUJTE – ŽIJTE U nás v CZECH-US v… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

Co nového na instagramu?

© 2003-2019, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz