Nová funkce v emailu na Seznam.cz vs. naše informační emaily.

admin    Datum: 15.4.2015     Kategorie: Ze života Czech-us

Před nedávnem spustil Seznam.cz novou funkci ve schránkách svých uživatelů. Jedná se o složku s názvem “Hromadné”, do které se automaticky třídí všechny newslettery a hromadné zprávy.

Jaké to může mít následky?

Námi zasílané informace všem uživatelům schránek na Seznam.cz, ale také těch, kteří používají @post.cz, @email.cz a dalších, které spadají pod Seznam se nebudou zobrazovat v hlavní složce doručených zpráv. Naleznete je právě v oddělené složce “Hromadné”. Pokud do této složky budete pravidelně nahlížet, jistě vám neuniknou žádné informace o studiu, práci a jazykových kurzech v zahraničí.

Seznam třídí emaily do oddělené složky

Tato změna se netýká jen námi posílaných emailů, ale také oznámení ze sociálních sítí a všech emailů, k jejichž odběru jste se sami přihlásili. Ze složky „Hromadné“ se vám email nestáhne do poštovního klienta na svém PC (pokud máte nastaveno) a po 90 dnech jsou emaily automaticky smazány!

Dá se s tím něco dělat?

Funkce třídění pošty do složky „Hromadné“ se dá vypnout nebo zprávu od nás můžete ručně přesunout.

V nastavení každého účtu na Seznam.cz se dá defaultně zaškrtnuté políčko “třídit Hromadnou poštu” jednoduše odškrtnout. Po odškrtnutí políčka složka Hromadné zmizí a vše bude jako před tím.


Nastavení -> Čtení zpráv -> Hromadné zprávy -> Doručování hromadných zpráv do složky Hromadné.

Nastavení služby www.seznam.cz

Pokud budete chtít, může si ručně přetáhnout jeden email od nás a ty další vám potom budou chodit rovnou do složky „Doručené“. Nová složka tak zůstane zachována.

Prosíme, postupujte podle těchto instrukcí a vše bude jako dřív. Neváhejte také o této novince říci svým kamarádům. Věříme, že tento krok vám neztíží přístup k našim informacím a novinkám.

Chcete s námi do zahraničí? Můžete se

Chcete zasílat články z našeho Blogu?