(Po-Pá: 9-15)

Před nedávnem spustil Seznam.cz novou funkci ve schránkách svých uživatelů. Jedná se o složku s názvem „Hromadné“, do které se automaticky třídí všechny newslettery a hromadné zprávy.

Jaké to může mít následky?

Námi zasílané informace všem uživatelům schránek na Seznam.cz, ale také těch, kteří používají @post.cz, @email.cz a dalších, které spadají pod Seznam se nebudou zobrazovat v hlavní složce doručených zpráv. Naleznete je právě v oddělené složce „Hromadné“. Pokud do této složky budete pravidelně nahlížet, jistě vám neuniknou žádné informace o studiu, práci a jazykových kurzech v zahraničí.

Seznam třídí emaily do oddělené složky

Tato změna se netýká jen námi posílaných emailů, ale také oznámení ze sociálních sítí a všech emailů, k jejichž odběru jste se sami přihlásili. Ze složky „Hromadné“ se vám email nestáhne do poštovního klienta na svém PC (pokud máte nastaveno) a po 90 dnech jsou emaily automaticky smazány!

Dá se s tím něco dělat?

Funkce třídění pošty do složky „Hromadné“ se dá vypnout nebo zprávu od nás můžete ručně přesunout.

V nastavení každého účtu na Seznam.cz se dá defaultně zaškrtnuté políčko „třídit Hromadnou poštu“ jednoduše odškrtnout. Po odškrtnutí políčka složka Hromadné zmizí a vše bude jako před tím.


Nastavení -> Čtení zpráv -> Hromadné zprávy -> Doručování hromadných zpráv do složky Hromadné.

Nastavení služby www.seznam.cz

Pokud budete chtít, může si ručně přetáhnout jeden email od nás a ty další vám potom budou chodit rovnou do složky „Doručené“. Nová složka tak zůstane zachována.

Prosíme, postupujte podle těchto instrukcí a vše bude jako dřív. Neváhejte také o této novince říci svým kamarádům. Věříme, že tento krok vám neztíží přístup k našim informacím a novinkám.

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Adriana: Kanadské Rockies pro mě navždy budou nejkrásnějším místem na světě.

Na Working Holiday jsem vyrazila v roce 2015 a zakotvila jsem na celý rok a půl v Banffu. Teď jsem… Více

Filipova cesta kolem světa s jasným cílem: pomáhat druhým

Pokud nás sleduješ delší dobu, o Filipovi jsi už možná slyšel/a. Filip byl s námi jako plavčík v USA, pomáhal… Více

Czech-us letos slaví 20 let od svého založení

2002 Psal se rok 2002 a budoucí zakladatelé agentury Czech-us, v tu dobu studenti vysoké školy, tráví společně patrně to… Více

Czech-us slaví 20 let a naděluje bezúročné půjčky na studium v Kanadě

Agentura Czech-us brzy oslaví 20 let od jejího založení. Proč je právě tohle výročí významné pro studium v Kanadě? Čti… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

© 2003-2024, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz