(Po-Pá: 9-15)

Před nedávnem spustil Seznam.cz novou funkci ve schránkách svých uživatelů. Jedná se o složku s názvem „Hromadné“, do které se automaticky třídí všechny newslettery a hromadné zprávy.

Jaké to může mít následky?

Námi zasílané informace všem uživatelům schránek na Seznam.cz, ale také těch, kteří používají @post.cz, @email.cz a dalších, které spadají pod Seznam se nebudou zobrazovat v hlavní složce doručených zpráv. Naleznete je právě v oddělené složce „Hromadné“. Pokud do této složky budete pravidelně nahlížet, jistě vám neuniknou žádné informace o studiu, práci a jazykových kurzech v zahraničí.

Seznam třídí emaily do oddělené složky

Tato změna se netýká jen námi posílaných emailů, ale také oznámení ze sociálních sítí a všech emailů, k jejichž odběru jste se sami přihlásili. Ze složky „Hromadné“ se vám email nestáhne do poštovního klienta na svém PC (pokud máte nastaveno) a po 90 dnech jsou emaily automaticky smazány!

Dá se s tím něco dělat?

Funkce třídění pošty do složky „Hromadné“ se dá vypnout nebo zprávu od nás můžete ručně přesunout.

V nastavení každého účtu na Seznam.cz se dá defaultně zaškrtnuté políčko „třídit Hromadnou poštu“ jednoduše odškrtnout. Po odškrtnutí políčka složka Hromadné zmizí a vše bude jako před tím.


Nastavení -> Čtení zpráv -> Hromadné zprávy -> Doručování hromadných zpráv do složky Hromadné.

Nastavení služby www.seznam.cz

Pokud budete chtít, může si ručně přetáhnout jeden email od nás a ty další vám potom budou chodit rovnou do složky „Doručené“. Nová složka tak zůstane zachována.

Prosíme, postupujte podle těchto instrukcí a vše bude jako dřív. Neváhejte také o této novince říci svým kamarádům. Věříme, že tento krok vám neztíží přístup k našim informacím a novinkám.

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Czech-us & společenská odpovědnost

Společenskou odpovědnost vnímáme jako neodmyslitelnou součást firmy. V rámci našeho fungování se snažíme chovat odpovědně a to ve čtyřech základních… Více

Stěhování pobočky AustraliaOnline a Czech-us v Brně.

Brněnskou pobočku najdete od 4. 11. 2019 na nové adrese: Rašínova 2, Brno – střed v 5. patře, viz. mapa… Více

Nově nabízíme i programy v Austrálii – spojujeme síly s Australiaonline

Sloučením agentury AustraliaOnline s větší agenturou Czech-us se rozšíří dosavadní nabídka programů a služeb pro klienty. Ke spojení obou agentur… Více

Hledáme recepční do našeho týmu!

Tato pozice byla obsazena. Aktuální pozice najdete na stránce Kariéra STUDUJTE – BAVTE SE – PRACUJTE – CESTUJTE – ŽIJTE! … Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

© 2003-2021, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz