(Po-Pá: 9-15)

1. prosince spouštíme nový informační systém pro všechny naše programy. Důvodem pro spuštění nového informačního systému bylo zejména:

  • Chceme, abyste věděli, co se děje – nyní nám pošlete e-mail se životopisem nebo se žádostí, abychom za vás kontaktovali některého zaměstnavatele, ale např. v hlavní sezóně není v našich silách, abychom vás informovali o každém kroku. Pomocí informačního systému vždy uvidíte, co se právě děje. Uvidíte, jaké zaměstnavatele jsme kontaktovali, s jakými právě teď jednáme nebo jestli jsme úspěšně obdrželi originál vašeho potvrzení o studiu.
  • Chceme, abyste vy ani my na nic nezapomněli – nový informační systém vás bude informovat o důležitých deadlinech a stejně tak bude informovat i nás, že jste s určitým dokumentem v prodlení.
  • Chceme, abyste měli přehled o vystavených fakturách a platbách – maximálně s jednodenním zpožděním zjistíte, zda jsme obdrželi vaši platbu.
  • Chceme mít více času na důležité věci – informační systém nám umožní, abychom se zaměřili na důležité věci, jako je řešení vašich požadavků a nemuseli řešit některé administrativní úkony manuálně.

Máme na vás pouze jednu prosbu. Spuštění informačního systému bude náročné a může se stát, že první týdny provozu budeme mít reakční dobu delší nebo se objeví nějaké chybky, které jsme ani během téměř měsíčního testování nedokázali nalézt. Buďte, prosím, trpěliví. Velmi důležitá pro nás bude i vaše zpětná vazba. Předem za ni moc děkujeme.

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Hledá se Koordinátor programu Austrálie

STUDUJTE – BAVTE SE – PRACUJTE – CESTUJTE – ŽIJTE Tato pozice byla obsazena. Aktuální pozice najdete na stránce Kariéra… Více

Czech-us & společenská odpovědnost

Společenskou odpovědnost vnímáme jako neodmyslitelnou součást firmy. V rámci našeho fungování se snažíme chovat odpovědně a to ve čtyřech základních… Více

Stěhování pobočky AustraliaOnline a Czech-us v Brně.

Brněnskou pobočku najdete od 4. 11. 2019 na nové adrese: Rašínova 2, Brno – střed v 5. patře, viz. mapa… Více

Nově nabízíme i programy v Austrálii – spojujeme síly s Australiaonline

Sloučením agentury AustraliaOnline s větší agenturou Czech-us se rozšíří dosavadní nabídka programů a služeb pro klienty. Ke spojení obou agentur… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

© 2003-2022, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz