Nový informační systém – revoluce v zařizování programů

Michal Blažek    Datum: 14.11.2013     Kategorie: Ze života Czech-us

1. prosince spouštíme nový informační systém pro všechny naše programy. Důvodem pro spuštění nového informačního systému bylo zejména:

  • Chceme, abyste věděli, co se děje – nyní nám pošlete e-mail se životopisem nebo se žádostí, abychom za vás kontaktovali některého zaměstnavatele, ale např. v hlavní sezóně není v našich silách, abychom vás informovali o každém kroku. Pomocí informačního systému vždy uvidíte, co se právě děje. Uvidíte, jaké zaměstnavatele jsme kontaktovali, s jakými právě teď jednáme nebo jestli jsme úspěšně obdrželi originál vašeho potvrzení o studiu.
  • Chceme, abyste vy ani my na nic nezapomněli – nový informační systém vás bude informovat o důležitých deadlinech a stejně tak bude informovat i nás, že jste s určitým dokumentem v prodlení.
  • Chceme, abyste měli přehled o vystavených fakturách a platbách – maximálně s jednodenním zpožděním zjistíte, zda jsme obdrželi vaši platbu.
  • Chceme mít více času na důležité věci – informační systém nám umožní, abychom se zaměřili na důležité věci, jako je řešení vašich požadavků a nemuseli řešit některé administrativní úkony manuálně.

Máme na vás pouze jednu prosbu. Spuštění informačního systému bude náročné a může se stát, že první týdny provozu budeme mít reakční dobu delší nebo se objeví nějaké chybky, které jsme ani během téměř měsíčního testování nedokázali nalézt. Buďte, prosím, trpěliví. Velmi důležitá pro nás bude i vaše zpětná vazba. Předem za ni moc děkujeme.

Chcete s námi do zahraničí? Můžete se

Chcete zasílat články z našeho Blogu?