Poslední americká párty aneb Co bude po volbách?

Lenka Janotová    Datum: 6.10.2016     Kategorie: Work and Travel

Poslední americká párty aneb Co bude po volbách?

Datum 8. 11. 2016 mají všichni Američané zapsáno červeným písmem v diáři – připadá na něj totiž volba nového prezidenta. Vy byste si ho ale měli zakroužkovat taky! Chystáme pro vás pravou americkou párty, na které se budete bavit bez ohledu na to, kdo z voleb vyjde jako vítěz!

Ať už jste v Americe byli, nebo se tam teprve chcete podívat, přijďte se s námi alespoň na jeden večer přenést do Washington D.C., New Yorku či Las Vegas. A pokud jste se teprve nedávno vrátili z Work and Travel USA, můžete se znovu potkat se svými kolegy a zavzpomínat na super léto.

Během večera se můžete těšit také na cestovatelské vyprávění o zážitcích nejen z Ameriky

Americké volby a Beer Pong

Fandíte Lady Hillary, nebo si vás svou upřímností získal Mr. Donald? Ať už stojíte na jakékoliv straně, společně budeme průběh voleb sledovat v televizi. A kdo vydrží až do rána, může pak slavit výsledek – nebo zapíjet žal J

Nebyla by to ta pravá American Party, kdyby chyběl Beer Pong a Flip Cup – takže samozřejmě budete mít možnost změřit své síly v těchto zákeřných alko hrách.

Vyprávění zážitků z cest

Během večera se můžete těšit také na cestovatelské vyprávění o zážitcích nejen z Ameriky, ale také ze studia nebo práce v UK, Kanadě a dalších zemích. Navíc bude na místě celý náš tým a mnoho bývalých účastníků našich programů, takže se nás budete moci zeptat na cokoliv, co vás zajímá o životě, práci nebo studiu v zahraničí.

K tomu si budete moci pochutnat na amerických dobrotách a dát si drink. Dorazí i tým amerických fotbalistů a později večer také DJ, takže se rozhodně máte na co těšit!

Za masku drink zdarma

A protože párty bude jen týden po Halloweenu, každý, kdo dorazí v masce, dostane drink zdarma!

Na párty jsou zváni všichni bývalí účastníci našich programů, ale i jejich kamarádi, spolužáci a známí, kteří se chtějí dozvědět o více o našich programech a v budoucnu se s námi vydat třeba právě do Ameriky.

Těšíme se na vás 8. listopadu v Radlické kulturní sportovně. Začínáme v 17 hodin a končíme se svítáním. Vstup na party je zdarma, ale je nutné se registrovat pomocí formuláře níže, abychom věděli, kolik vás dorazí.

Registrace

Chcete s námi do zahraničí? Můžete se

Chcete zasílat články z našeho Blogu?