(Po-Pá: 9-15)

Veletrh EXPO AUSTRALIA se každoročně konal v několika českých a slovenských městech, Tento rok je ale vše jinak. Nás však současná situace zdravě naštvala a výsledkem je EXPO AUSTRALIA, jak jej neznáte! Pojedeme ONLINE na YOUTUBE a propojíme Evropu s Austrálií. Zaregistruj se a na 100% se EXPO AUSTRALIA zúčastníš. Pošleme ti link a ty si vše vychutnáš třebas z pohodlí domova…

Kdy a kde

28.5. 2020 od 14:00 – 17:00 na YOUTUBE – lístky nepotřebuješ, stačí internetové připojení. Pokud se náhodou zapomeneš připojit nebo ti do toho něco skočí, díky registraci ti pošleme link a ty o nic nepřijdeš!

Program veletrhu

expo

Veletrh je ZDARMA!

JEN REGISTROVANÍ DO 28.5.2020 ZÍSKAJÍ

  • Možnost zúčastnit se naší soutěže, kde třem výhercům zajistíme školné v Austrálii na jeden měsíc zdarma.
  • ZDARMA zápisné na jazykové škole v hodnotě cca 200 AUD (asi 3 000 Kč).
  • Přístup do videotéky na YOUTUBE, kde bude celý program EXPO.

Proč Expo pořádáme?

Nejvíce z vás odletí do Austrálie v období mezi srpnem až listopadem, tedy na podzim. Na veletrhu tak začíná celý rozhodovací proces, je to skvělá příležitost poznat nás, naše kolegy ze Sydney, zástupce australských škol a inspirovat se zážitky bývalých studentů.

Fakta o Expo Australia

  • Jsme vstupní branou do Austrálie, kterou prošlo od roku 2002 více jak 10 000 účastníků
  • Jsme tu pro všechny zájemce o studium, práci či dokonce emigraci do Austrálie
  • Spojujeme se živě po sociálních sítích s Čechoslováky žijícími v Austrálii
  • Online ze Sydney s námi hovoří český expert na víza a migraci do Austrálie
  • Online z Austrálie se představí zástupci jazykových škol s nabídkou slev na studium v Austrálii
  • Živě soutěžíme o 3 krát 1 měsíc studia jazykového kurzu ZDARMA
  • Nabídneme kontakty na odborníky na vycestování do Austrálie, kteří fungují v ČR a SR

Program veletrhu

14:00 – 14:15 – Pavlína Černá žila na Gold Coast a teď díky ní a jejímu desetiletému snažení v Austrálii žijí, studují a cestují tisíce Čechů a Slováků. Pavlína pracuje pro Australia Online v Brně, kde ji určitě navštivte. Skvěle se orientuje v letenkách, školách, vízech… V posledních měsících měla Pavlína paradoxně plné ruce práce ve snaze pomoci některým Čechům zpět z Austrálie. I o tom bude mluvit. Pavlína zůstane na chatu po dobu akce k dispozici pro tvoje otázky.

14:15 – 14:25 – Pavlina Cilenti je zástupkyní Austrade a vy budete překvapení, kolik toho společně řeší Austrálie a Česká republika a to nejen v rovině hospodářské. Austrade mimo jiné své aktivity podporuje studium v Austrálii… Tušili jste například, že Austrálie má jednu z největších populací zahraničních studentů na světě a že vzdělání je 3tí nejhodnotnější exportní komodita pro tuto zemi. Ano, Austrálie postavila své bohatství na kvalitním vzdělání a vzdělávání!

14:25 – 14:45 – Michal Šodek se při studiu VŠE specializoval na mediální tvorbu. Tvrdě na sobě pracoval a nakonec to dotáhl například do Mexika, kde pracoval v mediální firmě. Do Austrálie cestoval s podobným cílem, pracovat v mediální sféře. Hledání takové pozice ale chtělo několik měsíců! Michal vydržel a nakonec uspěl – jenže, když už se v nové práci počátkem roku 2020 dobře uvedl, tak přišel koronavirus a jeho zaměstnavatel zůstal téměř bez zakázek. Michal nakonec vymyslel jak si práci udržet a ještě u toho poznává Austrálii. Jak a co dělá nám sdělí přímo ze svých cest.

14:45 – 15:00 – Naše překvapení pro vás – velmi speciální host – bude upřesněn

15:00 – 15:10 – Prezentace jazykové školy ze Sydney – uvidíš, proč je toto město tolik vyhledávané a proč by se ti mohlo stát na nějaký čas druhým domovem 🙂

15:10 – 15:30 – Jirka Hrabánek odešel do Anglie po prvním roku studia VŠ v ČR, protože ho to na FTVS fakt nebavilo. Pochopil, že chce studovat v zahraničí. V UK nakonec vystudoval bakaláře v oboru Sport Studies. Během studií se podíval do Finska na Erasmus a pak do Číny. Po ukončení bakaláře se rozhodl pro Austrálii, kde strávil rok prací a cestováním. O svém cestování i o tom, jak jej lidé sledovali na sociálních sítích, nám řekne víc on sám.

15:30 – 15:40 – Jazyková škola z Gold Coast – fakt je, že moře nemáme a pokud patříš mezi ty, kterým slaná voda, surfování či jen party na pláži chybí, tak si určitě poslechni, jaké je to tam žít, pracovat, studovat.

15:40 – 16:10 – Michal Šesták je migračním expertem a tak už asi chápete čemu, že se to věnuje. Pokud jste ho ještě neslyšeli mluvit, tak jste o hodně přišli. Nikdo neumí tak poutavě vykládat o tom, jak se do Austrálie dostat a vyhnout se problémům se zamítnutou žádostí o víza, jak v Austrálii legálně pracovat, jak se tam udržet a případně zůstat natrvalo. Michal žije v Austrálii od roku 1993 a otázky migrace řeší denně – je to jeho práce! Během akce bude k dispozici na chatu pro tvoje otázky.

16:10 – 16:30 – Tom Lang vyjel s Australia Online do Sydney, kde si ke studiu vybral obor Interior Design. Toma z Austrálie nakonec vyhnala koronavirová situace. Rozhodl se studium přerušit, ale do Austrálie se chce vrátit. Sám říká: “Dokončení dvou semestrů je pro mě super životní zkušeností. Mám ze sebe radost, protože jsem studium zvládl výborně. Interiérový design je skvělou volbou a já ho doporučuji všem, kteří milují navrhování a malování. Hodiny probíhaly kreativně a až to situace dovolí, vrátím se do Austrálie a kurz dokončím.“ A my se těšíme, co dalšího od Toma uslyšíme.

16:30 – 16:45 – Honza Pacina si splnil sen surfovat v Austrálii, na který přišel v USA. Honza vyměnil sladkou vodu a bazén za slanou vodu o oceán. Více o jeho cestě k protinožcům, která už se píše třetím rokem, poví on sám živě z Gold Coast. S Honzou pro účastníky EXPO AUSTRALIA plánujeme na červen 2020 praktický webinář, pokud v Austrálii rovněž plánujete surfovat či tě třeba láká Gold Coast.

16:45 – 17:00 – Co vlastně víte o Austrálii? Díky našemu interaktivnímu testíku, který tě bude bavit, si můžeš otestovat své znalosti o tomto kontinentu. Svou šanci na výhru výrazně zvýšíš tím, že budeš pozorně sledovat celé EXPO AUSTRALIA. Třem výhercům zajistíme školné v Austrálii na jeden měsíc zdarma..

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Lucka o Austrálii: Neúspěch je pouze příležitost začít znovu

Nebudu první ani poslední, pro koho byla Austrálie snem … Ten sen byl pochovat si koalu, což jinde, než v… Více

Tomáš o Austrálii: Papoušci na dosah ruky

Po 29 letech života v ČR jsem se rozhodl pro celkem radikální životní změnu. Není to nic menšího, než zkusit… Více

Bára o životě v Sydney: Lidé se na sebe usmívají mnohem více, než kdekoliv jinde

Ahoj! Jmenuju se Bára a bydlím v Sydney. Dneska ti povyprávím o tom, jak jsem si dokázala splnit můj australský… Více

Petra: „Roční výlet do Austrálie je velká očista po všech stránkách.“

Petra je chodícím důkazem toho, že i když máte děti, práci, vlastní bydlení a závazky v Čechách – nikdy není… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

© 2003-2023, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz