Jazykové kurzy ve Velké Británii – léto 2016

Spojené Království zůstává nejoblíbenější destinací pro výuku angličtiny v Evropě. Britové jsou velmi přátelský národ, který vám bude vždy připraven pomoci. Přes pověstné deštivé počasí i zde se najdou místa, kde si užijete skvělé léto na pobřeží.

Jazykový kurz ve Velké Británii

Capital School of English

Moderní, plně integrovaná jazyková škola rodinného charakteru provozuje kurzy s malým počtem žáků. Přátelský a vlídný personál si zakládá na osobní podpoře pro každého studenta. Pro studenty je mimojiné k dispozici studovna, vyučovací místnost a připojení na internet. Více informací o škole Capital School of English.

Brighton Language College

Brighton Language College (BLC) poskytuje studium pro teenagery, dospělé a rodiny v nejoblíbenějším přímořském letovisku Velké Británie, v centru města Brighton, naproti The Royal Pavilion. Výuka probíhá v 17 učebnách, k dispozici je studentské centrum, počítačová učebna a pro relaxaci slouží terasa. Škola je akreditovaná Britským konzulátem, což zajišťuje nejvyšší kvalitu kurzů a služeb a uznání po celém světě. Více informací o škole Brighton Language College.

Malvern House

Jazyková škola Malvern House je moderní mladá škola v centru Londýna nabízející špičkovou výuku. V roce 2003 byla akreditována British Councilem a nabízí kvalitní výuku pro dospělé. Mimo klasické kurzy angličtiny nabízí také odborné kurzy týkající se britské kultury. Více informací o škole Malvern House.

European Summer School

European Summer School využívá populárního konceptu letní školy, který umožňuje spojení aktivní dovolené v atraktivních destinacích se získáním nových praktických dovedností a znalostí a poznáním nových přátel z celého světa. V nabídce jsou kurzy obchodní angličtiny v Praze a v chorvatském Splitu. Více informací o European Summer School.

Proč vyrazit na jazykový kurz ve Velké Británii s námi?

Mluví za nás řada spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Kontaktujte nás pro více informací

Kontaktní osoba: Klára Palečková, k.paleckova@czech-us.cz, 773 919 501

Chci jazykový kurz v jiné zemi

Jazykové kurzy nabízíme ve více než 30 zemích světa. Speciální akce pro léto 2016 pro vás máme připravené v těchto zemích:

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail