(Po-Pá: 9-15)

Whistler

Už nechceš ztrácet čas na vysoké škole studiem oboru, který ti vlastně vůbec nic neříká? Chceš naopak studovat předměty, které tě opravdu budou bavit?

Máme skvělou nabídku pro všechny sportovní a outdoorové nadšence. Představ si, že se vydáš do Kanady studovat tvůj oblíbený sport, nebo třeba mediální tvorbu. Zní to jako sen, viď?

Pokud dáváš přednost horám a přírodě obecně, je tahle škola přímo pro tebe. Jedná se o Whistler Adventure School, která se nachází v horském městě Whistler v Britské Kolumbii (dvě hodiny od Vancouveru).

Co třeba můžeš na WAS studovat?

Adventure tourism summer

Jde o půlroční, nebo roční program, díky kterému se naučíš, jak se bezpečně pohybovat v horách a jak být také leaderem pro tvoji skupinu. Naučíš se třeba základy alpine climbing, downhill biking a backpacking.

Studium ve Whistleru

Adventure tourism winter

Jedná se o půlroční, nebo roční program,  díky kterému se naučíš, jak se bezpečně pohybovat v horách i v zimě a jak být také leaderem pro tvoji skupinu. Naučíš se  vedení v různých situacích a také přežití v přírodě. Můžeš se těšit i na předměty jako ski/snowboard nebo backpacking.

Design & Innovation

Tento program je půlroční a celý si jej můžeš sestavit sám/sama. Z předmětů, které jsou uvedené na kurzu Marketing&Media a Mountain sport technician si zvolíš 4, dle vlastního uvážení (editace fotek, video, průvodcovství, lyže, marketing, social media atp…).

Studium ve Whistleru

Mountain sport technician

Tento roční kurz klade důraz na technické dovednosti v outdoorovém světě. Zaměřuje se především na bezpečnost na sněhu, technické budování stezek a tras pro horská kola a také opravy kol. Zároveň však tento kurz nezapomíná na principy marketingu a sociálních médií.

Ski/Snowboard Guide Training

Na tomto kurzu absolvujete např. Backcountry ski, Steep skiing nebo Winter camping skills.

Marketing & Media Manager

Studenti na tomto ročním kurzu rozvíjejí dovednosti v oblasti fotografování a videotvorby. Učí se plánování a realizace marketingových strategií a seznamují se s aktuálním světem digitálního marketingu a sociálních médii. K získání praktických zkušeností studenti aplikují své dovednosti na pracovní placené stáži, tzv. Co-op. (předměty: focení, editování, marketingové strategie…).

Studium ve Whistleru

Při studiu potkáš lidi, kteří mají stejnou vášeň jako ty. Navíc se budeš pohybovat v prostředí krásné kanadské přírody. Výuka je především venku a důraz se klade na praxi.

Na přijetí většinou stačí pouze česká maturita, úroveň angličtiny B2 a věk min. 18let.

Myslíš, že by tahle škola mohla být pro tebe?

Spoj se s našemi koordinátorky na canada@czech-us.cz. Společně se podívate na tvoje možnosti.

Co o studiu ve Whistleru říkají naši klienti?

Tomáš: „Vše se odehrává na skalách. Ve škole jsem byl jen jednou, před začátkem kurzu – vyplnit nějaká lejstra a vlastně se ukázat, že vůbec existuju. A to bylo vše. Heslem studia je „praxe, praxe a zase praxe. Díky umístění přímo v horách je praxe navíc propojena se zajímavými kurzy – například si můžeš vyrobit své vlastní lyže či snowboard a hned po škole vyjet na horu a svůj výrobek vyzkoušet.“

Studium v Kanadě

Markéta: „Alpine Guide Training Program je výborný. vedoucím je Chris Lawrence. Většího kliďase a odborníka nenajdete. Nikdy se nemračí a stále má úsměv na tváři, vše vysvětlí a co ví, to poví. Zároveň pracuji ve Function jako pekař v Olive’s market. Zadejte do vyhledávače Googlu „Whistler“ a Obrázky – přesně takhle to tu vypadá. Ta jezera mají opravdu takovou barvu ;)“

Studium v Kanadě

Chci za studiem do Kanady!

Neváhej se nám ozvat na canada@czech-us.cz. Aktuálně máme pro české studenty zvýhodněné školné.

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Čtěte dále

Lucka o Austrálii: Neúspěch je pouze příležitost začít znovu

Nebudu první ani poslední, pro koho byla Austrálie snem … Ten sen byl pochovat si koalu, což jinde, než v… Více

Hledá se koordinátor/ka programu Studium VŠ v zahraničí (full-time/part-time)

Abychom v CZECH-US mohli plnit ještě více cestovatelských snů, potřebujeme k tomu lidi, kteří jsou na stejné vlně jako my…. Více

Studuj vysokou školu v Irsku a otevři si dveře do světa. Přihlášky se uzavírají už 1. května!

Jestli o studiu v Irsku už nějakou dobu přemýšlíš a čekáš na ten správný impuls k tomu jít do akce,… Více

8 věcí, které byste měli vědět, když si chcete koupit v Kanadě auto

Většina cestovatelů, co se chystá do Kanady na delší období, v jisté fázi nebo možná hned na začátku své cesty… Více

Chcete zasílat články
z našeho Blogu?

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na
vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

© 2003-2023, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz