Domů » Letní brigáda v prázdninové vesničce u Baltského moře

Letní brigáda v prázdninové vesničce u Baltského moře

Brigáda v Čechách není pro tebe?

Mezi nejkrásnější místa v Německu patří bezpochyby pobřeží Baltského moře. Právě tam se nachází sportovní a rekreační středisko, kde můžeš strávit léto, vydělat si, naučit se jazyk a poznat mezinárodní kámoše.

Aktuálně hledáme pracovníky do restaurací, nebo na úklid apartmánů.

Resort v Německu

Nemluvíš německy? Nevadí. Stačí komunikativní angličtina, alespoň 3 měsíce volna během letní sezóny a můžeš vyrazit.

Za měsíc si vyděláš 1.500 EUR čistého a stravu budeš mít, jako zaměstnanec rekreačního střediska, zdarma.

Ve volném čase je možné zdarma zajít do fitness, sauny, na lezeckou stěnu, volejbalové hřiště nebo na kurz windsurfingu. Ani kola nesmí chybět a tak si ve volném dni můžeš s kamarády naplánovat výlety do okolí.

Resort v Německu

Tak na co ještě čekáš?

Léto se blíží, pozice se plní. Je tak nejvyšší čas zajistit si léto, na které budeš ještě dlouho vzpomínat.

Napiš nám na germanjobs@czech-us.cz.

Resort v Německu

Nevěříš nám? Podívej se na příběhy našich klientů na sociálních sítích

Už víš, jaký program zvolit?

REGISTRUJ SE DO PROGRAMU

Proč
Czech-us?

1000+ klientů

ročně

20+ let

na trhu

30+ programů

k výběru

4 kontinenty

na nichž působíme

© 2003-2025, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz