Kanadské odpoledne & Job fair Kanada

Martina Pospíšilová    Datum: 5.10.2016     Kategorie: Práce v Kanadě, Práce v zahraničí

Kanadské odpoledne

Uvažujete o vycestování do Kanady, nebo se vám tato země prostě líbí a chcete si o ní něco poslechnout? Potom určitě přijďte na naše kanadské odpoledne. Dozvíte se vše o vízech, jak se v Kanadě žije nebo jakou práci tam můžete dělat.

Začínáme v 17 hodin a na jaká témata se můžete těšit?

  1. Kanada (kanadské velvyslanectví)
  2. Vízová povinnost aneb jak to bylo, je a bude
  3. Možnosti studia v Kanadě (Work and Study program)
  4. Pracovní příležitosti v Kanadě – domluvte si pohovor na kanadský Job Fair 2016
  5. Cestovatelská přednáška – jak se v Kanadě žije a co stojí za to vidět
  6. Trocha adrenalinu na závěr – POZOR VYSOCE NAKAŽLIVÉ

Součástí akce budou mj. živé vstupy z Kanady, videa, fotky a opět pro vás bude připravené občerstvení v podobě vaflí s originálním kanadským javorovým sirupem.
Informace a registrační formulář naleznete zde. 

Job Fair Kanada

Získejte práci v Rockies na JobFairu 26.-27. listopadu v Praze! Již nyní máme potvrzenou účast zástupců rezortů z Jasperu, Banffu a Panorama.

Myslíte, že najít práci v Kanadě půjde těžko? Omyl! Není nic jednoduššího, než přijet o víkendu 26. a 27. listopadu do Prahy a ucházet se osobně o sezónní práci v kanadských horských střediscích/městech. Najímat se budou zaměstnanci do hotelů, restaurací a lyžařského střediska převážně na léto květen/červen až půlka října 2017, anebo na zimní sezonu 2017/2018, která začíná v prosinci a trvá do dubna. Pokud s vámi bude zaměstnavatel spokojený, můžete pro něj zůstat pracovat i celý rok. Ubytování pro zaměstnance je k dispozici u hotelů nebo nedaleko od nich.

Budete mít jedinečnou možnost pracovat a užívat si volný čas v Rockies a stát se součástí mezinárodního kolektivu a zapadnout i mezi místní domorodce. Ať už si vyberete cokoliv, vždy budete obklopeni krásnou a divokou kanadskou přírodou a zažijete nejlehčí prašan v životě. Udělejte si kamarády z celého světa a ještě si vydělejte na další cestu. Jak?

Více informací o Job Fair a nezávazná registrace zde

Chcete s námi do zahraničí? Můžete se

Chcete zasílat články z našeho Blogu?