Zimní brigáda v Německu (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Sprechen Sie Deutsch? Pokud ovládáte alespoň základy německého jazyka na úrovni A2 – B1, můžete vyrazit na zimní brigádu do Německa!

Brigáda se koná v rámci programu Práce v cestovním ruchu v Německu – přečtěte si prosím průvodní informace tohoto programu před tím, než budete pokračovat ve čtení informací o zimní brigádě.

Zimní brigáda bude probíhat od prosince po přelom března až dubna v zimních střediscích v okolí Lake Constance a městečka Lindau. Nabízená měsíční mzda je 600 až 1300 EUR. Výše mzdy závisí na určené pracovní pozici. Pozice jsou v oboru gastronomie, pohostinství a hotelnictví a jsou určovány na základě úrovně jazyka a předchozích zkušeností v oboru. Pracovní doba je 30 až 50 h týdně, v závislosti na vytíženosti a pozici. Pozice vám bude vybrána po absolvování jazykového kurzu, který se bude konat v říjnu – listopadu.

Podmínkou pro umístění do práce je absolvování 8týdenního kurzu němčiny, do kterého budete umístěni na základě současných znalostí německého jazyka tak, abyste během kurzu dosáhli co nejvýraznějšího zlepšení.

PoložkaVýše poplatku (v EUR)
8týdenní kurz němčiny (20 hodin)1350
8týdenní kurz němčiny (25 hodin)1550
8týdenní kurz němčiny (30 hodin)1750
Ubytování v hostitelské rodině single / double210 / 185 za týden
Ubytování ve studentské rezidenci single / double135 / 85 za týden
Ubytování v garsoniéře185 za týden
Registrační poplatek za program Work & Study450

Kurz je nutné absolvovat i tehdy, pokud je vaše němčina na špičkové úrovni. Na druhou stranu vždy je možné se v jazyce zlepšit, kurz je vždy uzpůsoben tak, aby odpovídal vašim současným znalostem. Následnou prací po skončení kurzu máte možnost si nejen zaplatit kurz a ubytování během kurzu, ale i si přivést nějaké peníze domů, jelikož během práce máte ubytování i stravu hrazenou zaměstnavatelem – vše co si vyděláte je vaše kapesné.

Comments

comments

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail