Zažij léto jinak…třeba jako plavčík v USA (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Práce pro každého

Plavčík USA

Léto u bazénu ve světové metropoli jako New York nebo Washington DC to stojí za to. V práci se opálit, ve volnu nakoupit, prohlédnout nejznámější památky USA a pocestovat… Kamarádi budou závidět!

Naši plavčíci se nenaučí jen být ti vůbec nejlepší v zachraňování! Také mají ten nejčistší bazén, protože mají znalosti, kvůli kterým si umí pohrát s chlórem a PH. Práce je jistě primárně určena k tomu, aby plavčík dával pozor na své svěřence, ale také je to práce, při které se naučí perfektně anglicky – Američané jsou upovídání a zvídaví a rozmluví se i ten, kterému to ze začátku moc nejde.

Odlet: květen/červen
Konec programu: září
Plat: od 8$ – 12$ per hour

Main Photo

W&T USA mi hlavně otevřel oči, ,
„W&T USA mi hlavně otevřel oči. Člověk si vyzkouší jaké to je žít v zahraničí a pozná tamější mentalitu lidí. Tyto zkušenosti člověk nezíská, kdyby tam jel jenom na týden cestovat. Dalo mi to tedy hlavně všeobecný rozhled jak to funguje v zahraničí a také výrazné zlepšení mé komunikativní angličtiny.“
Aneta – Sen nebo šok?, ,
„Vždycky jsem snila o tom, že bych nějaký čas žila a pracovala jinde než v Česku, a právě tohle program Work & Travel nabízí. Jedním z hlavních impulsů bylo i to, že jsem se chtěla zdokonalit v angličtině, a to se skutečně splnilo. Byla jsem hozená do vody, nikdo mi v Americe nedal nic zadarmo, takže jsem se musela rozmluvit, i kdybych nechtěla :). Ta léčba šokem pomohla nejvíc.Pro mě bylo zážitkem už jen to, že jsem měla možnost tři měsíce žít obyčejný život na jiném kontinentu. Chodit do práce, platit nájem, používat americkou kreditku, americké telefonní číslo, vařit z jiných surovin, vytvořit si úplně nový okruh přátel. Rozhodně je to zkouška toho, že se o sebe student dokáže postarat i daleko od rodinného zázemí.“
Vzkaz od plavčíků v USA, ,
Dobrý den Leni a celý Czech-us týme :-), rádi bychom Vám s přítelkyní poděkovali za krásné prožití léta v USA, práce plavčíka byla pro nás obrovským přínosem zejména po jazykové stránce. Chtěli bychom vyzdvihnout Vaši profesionalitu, péči o klienty a výbornou komunikaci, jste prostě „AWESOME“. Ještě jednou Velké Díky všem!

Více informací

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail