Plavčík v USA

Sezona 2019 otevřena 🙂 Aby vám nic neuteklo, doporučujeme nezávaznou registraci a sledovat náš Facebook 🙂 Více zde.

Naše plavčice v USA pózují na bazéně

Léto můžete strávit různě… Jednou z atraktivních možností je práce plavčíka ve Spojených státech amerických. Vaší primární povinností bude péče o bazén a jeho návštěvníky. Příjemnými benefity je kombinace práce a opalování, zajímavý výdělek a možnost cestování po USA v průběhu léta a hlavně po skončení sezóny.

Proč jet do USA s námi? Několik důvodů přímo od našich účastníků:

  • Jediní nabízíme i pozice plážových plavčíků
  • Kvalitní kurz plavčíka již v ČR – podle slov našich studentů i zaměstnavatelů. Po návratu z USA možnost ZDARMA dodělat kurz českého plavčíka.
  • Velký výběr z lokalit a zaměstnavatelů – nespolupracujeme jen s jednou obrovskou firmou kde budete jen plavčík číslo…

Podmínky pro účast v programu Czech-us plavčík [nahoru]

Nezbytné podmínky pro účast v programu Work & Travel USA jsou:

  • student VŠ nebo VOŠ denní formy studia
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1 dle evropského rámce)
  • schopnost uplavat 300m bez časového limitu (pro plážové plavčíky 500m v časovém limitu)

Pracovní pozice v USA [nahoru]

Plavčík v USA je zodpovědná práce, pro jejíž vykonávání je nezbytné absolvování kurzu plavčíka, kde se naučíte záchranné techniky a techniky první pomoci. Prohlédněte si aktuálně nabízené pozice plavčíka v USA v našem on-line katalogu.


Další pozice

Bazénový plavčík

V uplynulé sezóně s námi do USA vyjelo přes 500 plavčíků (z toho 50 plážových). Toto číslo odráží popularitu pozice plavčíka u studentů vysokých i vyšších odborných škol. Bazénové plavčíky umísťujeme zejména na východním pobřeží USA – Washington, D. C., Maryland, Virginia, New York, New Jersey, Pennsylvania, South Carolina. Dále naši plavčíci pracují i v Texasu, Coloradu, Georii a Tenessee.

Ninka, náš bazénový plavčík v USA

Na základě dlouhodobých vztahů spolupracujeme se 17 zaměstnavateli, které i osobně známe. Některé společnosti jsou větší, jiné zase menší – rodinné. Z naší nabídky si vybere každý.

Plážový plavčík

Plážoví plavčíci zachraňují životy na pobřeží Atlantského oceánu zejména v Jižní Karolíně a Delawaru, a proto musí disponovat nadprůměrnými plaveckými dovednostmi a anglickým jazykem na vyšší konverzační úrovni.

Plážový plavčík v Myrtle Beach USA

Odměna za práci

Mzda závisí na konkrétním zaměstnavateli. Obecně se hodinová sazba pohybuje mezi 8 – 11 USD. Týdenní pracovní doba je průměrně 40 hodin. V závislosti na potřebě hodin vás zaměstnavatel může požádat o práci přesčas, která je v USA ohodnocena 1,5 násobkem základní mzdy (pozn.: někteří zaměstnavatelé se klasifikují jako sezónní, proto nemusí toto nařízení respektovat). Konkrétní nabídky naleznete v katalogu pozic.

Ubytování [nahoru]

Většina zaměstnavatelů zajišťuje ubytování od prvního dne v USA ve vlastních prostorách nebo ve smluvně zajištěných apartmánech. V některých lokalitách (zejména New York, Texas nebo turistická letoviska) zaměstnavatelé ubytování nezajišťují – účastníci si jej proto sami vyhledávají s naší podporou a doporučeními.

Více informací [nahoru]

Reference [nahoru]

Prohlédněte si reference od našich klientů v sekci reference Work & Travel.

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů