Lillebaelt Academy of Professional Higher Education

Logo University College of Northern Denmark

Škola Lillebaelt se nachází ve studentském městečku Odense a nabízí Vám řadu zajímavých oborů. Výuka probíhá na modelových situacích z praxe a škola má skvěle vybavené třídy s moderní technikou.

Rozbalit všechny otázky | Sbalit všechny otázky

AP obory

Více informací o oboru vám velmi rádi poskytneme e-mailem (studium@czech-us.cz), telefonicky či osobně.

IT Technology

V rámci dvouletého studia budete absolvovat předměty, např.: Technical documentation, Technical mathematics, Information technology, Electronics, Project management, Network systems and network hardware a další. Existuje zde možnost participovat na týmových projektech katedry a zároveň budete mít příjemnou povinnost absolvovat 10 týdenní odbornou pracovní stáž.

Logistics Management

Studium dvouletého oboru Logistics Management je rozděleno do šesti modulů, v rámci kterých budete navštěvovat jednotlivé specifické kurzy a připravovat se na závěrečný projekt. V prvním ročníku absolvujete čtyři (Logistics, Marketing, Business perspective, Language) a v druhém ročníku další dva (Specialization Options, Electives).

Marketing Management

Dvouletý studijní obor je koncipován do tří modulů – povinný, volitelný a část, ve které se budete specializovat podle studijních schopností a předpokladů. V rámci jednotlivých modulů jsou naplánovány specifické kurzy. Součástí je také práce na závěrečném projektu a účast i na odborné pracovní stáži (s možností i mimo Dánsko).

Multimedia Design and Communication

Zajímáte se o oblast multimédií a komunikace? Chtěli byste rozumět problematice designu nebo byste chtěli pracovat dokonce jako designér? Tak právě studium oboru Multimedia Design and Communication je ta nejlepší volba pro Vás. Mezi přednášené kurzy patří např. System and interaction design, Graphic design, Audio/video, 3D and himation, Media integration, Marketing, Journalism a mnohé další. Součástí je rovněž absolvování odborné pracovní stáže (možnost i mimo Dánsko).

Service, Hospitality and Tourism Management

Studium oboru Service, Hospitality and Turism Management Vám poskytne kvalifikaci pro oblast rozvoje, plánování a implementaci služeb v rámci turistického managementu na národní a mezinárodní úrovni. Obor je koncipován jako dvouleté studium teoretických a zejména praktických aspektů. Součásti je rovněž prestižní pracovní stáž na konci studia.

TOP-UP Bachelor program

Kliknutím na obor jej rozbalíte, dalším kliknutím opět sbalíte. Takto si můžete přehledně porovnat náplň jednotlivých oborů. Více informací o oboru vám velmi rádi poskytneme e-mailem (studium@czech-us.cz), telefonicky či osobně.

Innovation and Entrepreneurship

Pokud sníte o budoucnosti v podnikatelské sféře, tak právě studium oboru Innovation and Entrepreneurship by mohla být ta nejlepší příležitost právě pro Vás. Tento program nabízí předměty, které nejlépe korespondují s realitou byznysu a podnikatelských inovací.

E-Concept Development

Jedná se o 1,5 letý obor, který přímo navazuje na studium Multimedia Design. Zaměřuje se především na design a jeho užití v praxi v součinnosti se studiem digitálních komunikací. Studium je koncipováno v jednotlivých modulech, během kterých si osvojíte znalosti a dovednosti např. v předmětech: e-design, e-communication, e-trade, e-marketing, e-media technologies. Součástí je práce na bakalářském projektu a také pracovní stáž.

International Sales and Marketing

Jedná se o 1,5 letý obor zaměřující se na problematiku mezinárodního obchodu a marketingu. Jednotlivé předměty jsou zaměřeny tak, abyste co nejlépe porozuměli mezinárodním ekonomickým souvislostem, mezinárodnímu myšlení a inovacím. Součásti studia je absolvování pracovní stáže (možnost v zahraničí).

Product Development and Technology Integration

1,5 letý obor skládající se z následujících oblastí: IT and electronics for IT and electronics engineers, Installation and automation for installation contractors, automation engineers, and energy technologists, Development of products and productions for production engineers.

Web Development

Jedná se o 1,5 letý obor zaměřující se na problematiku Web Development, Multimedia Design apod. Studium se skládá ze specifických modulů, součástí je také bakalářský projekt a odborná pracovní stáž.

Bakalářské obory

Více informací o oboru vám velmi rádi poskytneme e-mailem (s.feldmanova@czech-us.cz), telefonicky či osobně.

Architectural Technology and Construction Management

Tento obor je koncipován do 3,5 letého cyklu (7 semestrů), během kterého získáte mezinárodní bakalářský titul. Jeho absolvování Vám poskytne kvalifikaci pro plánování, kontrolu, administraci strukturálních projektů a úkolů v oblasti stavebních technologií a konstrukčního managementu. Součástí je 10-ti týdenní odborná pracovní stáž.

Export and Technology

Tento obor je koncipován do 3,5 letého cyklu, přičemž každý semestr je zaměřen na odlišná témata a oblasti (např. Product development, Industrial export, Cultural understanding and negotiation techniques, Shipping/transportation and innovation). V rámci 6. semestru budete absolvovat pracovní odbornou stáž, po které následuje práce na bakalářském projektu.
Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů