Vyjeďte na jazykový kurz na Maltu a zažijte koncert MTV (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Isle of MTV

Každoroční koncert hvězd MTV má potvrzen termín pro rok 2014. Mezinárodní hvězdy populární hudby se sjedou na ostrov 25. června, aby zahráli na jedinečném koncertě všem obyvatelům ostrova. I vy můžete být jedním z nich.

Koncert „Isle of MTV “ je považován za nejfantastičtější a nejvíce vzrušující letní akci v Evropě, kde je ještě navíc vstup zcela zdarma. Na koncertě je možné vidět zpěváky zvučných jmen světového formátu. V minulých letech jsme měli možnost vidět zpívat Lady Gaga, Black Eyed Peas, N*E*R*D, One Republic, Maroon 5, Akon, Enrique Iglesias, Kid Rock, David Guetta, Metro Station, Snoop Dogg, LMFAO, Jesse J, will.i.am and Rita Oga a mnoho dalších.

Spojte příjemné s užitečným, zlepšete si angličtinu a zazpívejte si na koncertě se svým oblíbencem. Jazyková škola Link nabízí výuku s ubytováním za příznivé ceny. Termín kurzu: 21.6. – 5.7.2014

PoložkaCena v €KurzCena CZK
Registrační poplatek
registrační poplatek je zahrnut v ceně kurzu
€ 0,0027,50,00 Kč
Kurz obecné angličtiny
Jazykový kurz 20 lekcí /týdně. Výuka probíhá každý všední den v dopoledních hodinách. Učebnice jsou zahrnuty v ceně kurzu. Maximální kapacita skupiny je 15 osob.
€ 260,0027,57 150,00 Kč
Ubytování v hostitelské rodině
SGL room s polopenzí
€ 426,0027,511 715,00 Kč
Letenka
zpáteční letenka z Prahy
5 900 Kč
pouze 24 765 Kč


Comments

comments

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail