Víme, co budete dělat příští rok! 2014 (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

2. ročník veletrhu věnovaného studiu a práci v zahraničí

19.6. v Praze a 25. 6. v Brně pořádáme druhé kolo veletrhu o studiu a práci v zahraničí Víme, co budete dělat příští rok!

Vystupte až na vrchol!

Program vás bude bavit od začátku až do konce!

Těšit se můžete na informace o:

  • studiu na VŠ v zahraničí – ruku na srdce, kdo z vás by dnes nechtěl umět plynule anglicky a ještě mít titul ze zahraniční VŠ? Jak je možné, že dánští a holandští bakaláři vyráží během studia na placené stáže a po bakaláři jako nástupák berou 3000 Euro měsíčně? A mimochodem, víte, že si stále ještě můžete podat přihlášku ke studiu od září 2014?
  • práci a studiu v zahraničí (Work and Study) – spojení pracuju a studuju vás bude bavit, ať už jste v Kanadě, Austrálii, Novém Zélandu či Německu nebo Velké Británii. Pobyty lze libovolně prodlužovat. Přece nebudete dřepět na nějaké nudné české jazykovce…
  • práci v zahraničí – máte odvahu zkusit práci v zahraničí? Jen běžte do toho! Baristou či číšnicí v Londýně, plavčíkem v USA, ski instruktorem ve Whistleru nebo třeba sběračem jablíček na Zélandu – přiblížíme vám vhodný program či práci pro vás.
  • cestování obecně – pobyt v zahraničí není pouze o práci a studiu, ale hlavně o získávání nových přátel, poznávání nových kultur, jazyků a míst. Zkušení cestovatelé vám popíší své cesty a poradí, jak se k cestě odhodlat nebo jaknajít v zahraničí práci a ubytování.

Pořád váháte, jestli dorazíte? A co byste řekli soutěži? Čeká vás i doplňkový program – kromě soutěží i třeba ochutnávka dobrot z různých končin světa nebo malá afterparty.

Registrujte se na veletrh pomocí následujícího formuláře a mějte své místo jisté! Registrace je samozřejmě ZDARMA

Pusťte si sestřih z loňského ročníku veletrhu:

Vstup na tuhle akci za všechny prachy je samozřejmě ZDARMA 🙂

Těšíme se na Vás!

Comments

comments

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail