Víme, co budete dělat příští rok! Řekneme Vám to 25. a 26. června (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Nechce se vám ještě na vejšku nebo jste se na ní nedostali? Nebaví vás vaše škola či práce? Jednoduché řešení – vyrazte na gap year. Dejte si rok (či půl) volno. Tento rok můžete využít ke studiu jazyků, práci v zahraničí či ke kombinaci obojího. Navštivte náš veletrh „Víme, co budete dělat příští rok!“ a dozvíte se více.

Program akce

Akce se bude skládat ze tří bloků, z nichž každý bude trvat 40 minut.

Za prací a jazyky – 15:15 – 16:00

  • Destination Kanada – jak je to s vízy do Kanady, jaký je rozdíl mezi Working Holiday a Work and Study a co teprve cestování.
  • Klokani a kiwi – Láká-li Vás exotika, můžete vyrazit za prací a jazyky i do Austrálie či na Nový Zéland. Zaměříme se i na palčivější otázky, jakou jsou například finance.

Za studiem a zkušenostmi – 16:15 – 17:00

  • Studium v nejlepších vzdělávacích systémech na světě – proč platit zápisné, když jinde můžete studovat v angličtině a škola vás bude bavit? Ano, řeč je o Dánsku, kde je studium dokonce ZDARMA, a Holandsku, kde sice za studium platíte, ale částky jsou totožné jako na českých soukromých školách a kvalita nepoměrně vyšší.
  • Stáže v zahraničí financované z fondů EU – jste-li absolventem VŠ nebo SŠ a nemůžete najít práci (nebo končíte studium a nemáte budoucnost vyřešenou), můžete vyjet na stáž, získat zkušenost v oboru, který vás baví a dostat grant od Evropské unie mezi 1800 – 2100 EUR.

Za prací – 17:15 – 17:45

  • Vyrazte do zahraničí – nebojte se pracovních programů. Co vám dá pracovní (pracovně-studijní) pobyt v zahraničí? Zvládnete jej jazykově?

Každý blok bude trvat 40 minut. Mezi bloky bude dostatek času pro dotazy a samozřejmě i občerstvení, které bude na místě v hojné míře zajištěno. S přestávkou počítáme i mezi semináři.

Pro ty z Vás, kteří jste se zúčastnili Kanadského odpoledne (viz obrázek dole) máme dobrou zprávu: kanadské vafle budou k dispozici!

Místo

Brno

Kobližná 4, Brno-město, 602 00 Brno


Zvětšit mapu

Praha

Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1


Zvětšit mapu

Registrace na akci

Není nutné se nikde registrovat. Pouze, prosím, potvrďte svoji účast na Události na Facebooku, abychom byli schopní zajistit dostatečně velkou místnost a občerstvení.

Během akce se můžete těšit i na soutěže, ale soutěžní úkol i hlavní cenu si zatím ponecháme v tajnosti.

Těšíme se na Vás!

Comments

comments

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail