The English Studio, Londýn – Ing. Mirek Radechovský, srpen 2011 (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Minulý rok jsem s kamarády na kole projel Skotsko, přičemž Londýn pro nás byl přestupní stanicí z přepravy autobusem do vlaku do Edinburghu. Neuměl jsem ani slovo anglicky, přesto mě Londýn velice okouzlil.

Rozhodl jsem se proto, následující rok, trochu vylepšit své jazykové schopnosti, aby byly alespoň na úrovni s kterou bych mohl sám navštěvovat kraje v nichž se domluvím anglicky. Volba padla na Londýn a na agenturu Czech US, která má sjednané jazykové kurzy s jazykovou školou English Studio, kde jsem absolvoval 4 týdny intenzivní výuky 1.8.-
26.8.2011.

Doprava busem do Londýna, byla dlouhá, ale snesitelná. V Londýně jsem byl ubytován v hostitelské rodině ve Stratfordu, prostředí bylo příjemné a hostitelská rodina moc přátelská. Doprava undergroundem z hostitelské rodiny ve Stratfordu do školy ES v Holborn trvala cca 45 minut.

Zapsal jsem si 6 hodin angličtiny denně, z čehož byl program rozdělen na 2 úrovně. Yellow (i can understand many things, but sometimes i dont know the right words or grammar) a Orange (i dont always use the right grammar or vocabulary. Native speakers talking quickly might confuse me) Se svou úrovní angličtiny jsem nebyl schopen stupni Orange vůbec rozumět, po první hodině angličtiny jsem byl nucen vyměnit jí za druhý stejný kurz Yellow. Měl jsem 2 stejné kurzy za sebou, což mi nevadilo, látka byla stejná, ale rozdílný přístup lektorek. Hodiny probíhaly velmi příjemně, okouzlila mě spontánnost výuky oproti výukám na které jsem zvyklí z České Republiky. Hodiny mě moc bavily. Kurz byl zakončen testem se získáním certifikátu.

Této zkušenosti vůbec nelituji, výborně jsem si to v Londýně užil a získal jsem spoustu skvělých přátel 🙂

Ing.Mirek Radechovský

Comments

comments

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail