Strávit léto na ostrově? Proč ne! V Americe je přeci všechno možné (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Práce pro každého

Plavčík USA

Ve vlnách Atlantiku u Long Islandu, na hranicích s Kanadou ve vodách Velkých jezer nebo rovnou na Hawaii trosečníky rozhodně nebudete…ať již v bagel shopu, luxusním obchodě s oblečením nebo půjčovně surfů si vás zákazníci určitě najdou. Vyplujte vstříc létu vašich snů.

Učit surf na Hawaii, pracovat v hotelu v Kalifornii a nebo se vydat za prací až na dalekou Aljašku? Spoustě studentů jsme již splnili jejich sen o létě v USA… Přidáte se?

Odlet: květen/červen
Konec programu: září
Plat: od $ 8 – $ 12 per hour

Main Photo

W&T USA mi hlavně otevřel oči, ,
„W&T USA mi hlavně otevřel oči. Člověk si vyzkouší jaké to je žít v zahraničí a pozná tamější mentalitu lidí. Tyto zkušenosti člověk nezíská, kdyby tam jel jenom na týden cestovat. Dalo mi to tedy hlavně všeobecný rozhled jak to funguje v zahraničí a také výrazné zlepšení mé komunikativní angličtiny.“
Aneta – Sen nebo šok?, ,
„Vždycky jsem snila o tom, že bych nějaký čas žila a pracovala jinde než v Česku, a právě tohle program Work & Travel nabízí. Jedním z hlavních impulsů bylo i to, že jsem se chtěla zdokonalit v angličtině, a to se skutečně splnilo. Byla jsem hozená do vody, nikdo mi v Americe nedal nic zadarmo, takže jsem se musela rozmluvit, i kdybych nechtěla :). Ta léčba šokem pomohla nejvíc.Pro mě bylo zážitkem už jen to, že jsem měla možnost tři měsíce žít obyčejný život na jiném kontinentu. Chodit do práce, platit nájem, používat americkou kreditku, americké telefonní číslo, vařit z jiných surovin, vytvořit si úplně nový okruh přátel. Rozhodně je to zkouška toho, že se o sebe student dokáže postarat i daleko od rodinného zázemí.“
Vzkaz od plavčíků v USA, ,
Dobrý den Leni a celý Czech-us týme :-), rádi bychom Vám s přítelkyní poděkovali za krásné prožití léta v USA, práce plavčíka byla pro nás obrovským přínosem zejména po jazykové stránce. Chtěli bychom vyzdvihnout Vaši profesionalitu, péči o klienty a výbornou komunikaci, jste prostě „AWESOME“. Ještě jednou Velké Díky všem!

Více informací

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail