Sprachcaffe Ottawa

 

TYPY KURZŮ

Škola nabízí kurzy všeobecné, individuální, přípravu na zkoušky IELTS a TOEFL.

VOLNÝ ČAS

Mimo školní aktivity a exkurze pořádané školou (motokáry, bowling, večerní promítání filmů, fotbalový zápas, koncerty, návštěva muzea, celodenní výlet do Montrealu aj.), nabízí samotné město plno zajímavých aktivit nejen pro místní. Nezapomeňte navštívit ty nejvýznamnější: The Rideau Canal – v zimě můžete využít plochu o rozloze 7,8 km na bruslení a v létě se kolem břehu kanálu projet na kole, na in-line bruslích, zaběhat si nebo si vyjít na procházku. Sound and Light Show – dramatická hudba, světelné efekty a gigantická projekce na budově parlamentu vypráví příběh o Kanadě, koná se každý večer v období červenec-srpen. Parliament Hill – centrum politického a kulturního dění, umístění na vrcholku kopce s výhledem na řeku Ottawa, využijte bezplatné prohlídky každý den.

INFORMACE O LOKALITĚ

Ottawa, hlavní město Kanady, je bilingvní město. Dorozumíte se zde jak anglicky tak francouzsky. Budova sídla kanadské vlády na Parliament Hill je oblíbeným místem pro návštěvníky. Toto místo je často využíváno pro festivaly, show a průvody. Extrémní rozsah teplot tomuto městu umožňuje pořádat různé aktivity po celý rok. V zimě můžete Kanál Rideau Canal, jako nejstarší fungující umělou cestu v Severní Americe, využít pro bruslení během festivalu Winterlude Festival a v létě se můžete zúčastnit oslavy National Canada Day na Parliament Hill. Pokud Vás láká dozvědět se více o kanadské historii a umění, navštivte některá z muzeí či galerií. Mimo město objevíte nádherné venkovské oblasti, malé vesničky a farmy.  

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail