Sprachcaffe Calgary

 

TYPY KURZŮ

Škola nabízí kurzy všeobecné, individuální, přípravu na zkoušky IELTS a TOEFL.

VOLNÝ ČAS

Mimo školní aktivity a exkurze pořádané školou, nabízí samotné město plno zajímavých aktivit nejen pro místní. Nezapomeňte navštívit ty nejvýznamnější: Calgary Tower – 191 metrů, volně stojící věž, s otočnou restaurací, nabízející překrásný výhled na město. Telus World of Science – vědecké muzeum plné exponátů a multimediálních prezentací. Calgary Zoo – pouze 5 minut od centra, shlédněte volně žijící živočichy v centru města.   

INFORMACE O LOKALITĚ

Calgary patří mezi jedno nejrychleji rozvíjejících se měst v Severní Americe. V roce 1988 se zde konaly Zimní olympijské hry a od té doby se město stalo oblíbeným místem pro sportovce. Jste milovníkem přírody a už Vás nebaví moderní města? Zajít si můžete do krásné přírody v Rocky Mountains a prožít tak nezapomenutelný zážitek. Pouze 45 minut od města naleznete Banff National Park a Lake Louise, nejnavštěvovanější v provincii Alberta. Zajímá-li Vás umění a kultura, město nabízí širokou škálu muzeí a galerií. Calgary se stalo jedno z nejdůležitějších měst Kanady díky těžbě a zpracování ropy. 

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail