Sprachcaffe Boston

 

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny dle různé intenzity. Kromě skupinových jsou dostupné také soukromé lekce. Je také možné navštěvovat kurzy přípravy na jazykové zkoušky.

VOLNÝ ČAS

Škola nabízí sociální program, možné je zvolit z mnoha aktivit, které pomohou dále rozšiřovat jazykové znalosti. Příkladem mohou být filmové večery, návštěvy divadel, muzeí nebo galerií.

Speciální aktivity:

  • Divadelní večery
  • Filmové večery
  • Návštěvy muzeí nebo galerií

INFORMACE O LOKALITĚ

Boston je hlavním městem státu Massachusetts a také jedním z nejstarších amerických center. Svou rolí přispělo k nezávislosti Spojených států. Historické budovy jsou v centru Bostonu zachovány dodnes, turisté tak mohou jít po stopách počátků americké historie. Boston je ale také moderním městem kloubící historii se současností. Pro každého se tedy něco najde. Díky velkému počtu studentů (v Bostonu sídlí jedna z nejznámějších univerzit - Harvard) se město Boston stalo moderní multikulturní metropolí s energickou atmosférou.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail