Milner International College of English

 

TYPY KURZŮ

V nabídce školy naleznete nejen kurzy obecné, ale také přípravy k mezinárodním zkouškám – PET, FCE, CAE, CPE a IELTS. Pro učitele jsou určeny kurzy TESOL a CELTA. Pro ty, kteří by rádi také pracovali, škola nabízí pracovní pozici au-pair.

VOLNÝ ČAS

Milner College nabízí nejrůznější aktivity během týdne a víkendové exkurze. Ze sportovních aktivit se studenti mohou těšit na fotbal, basketbal, volejbal, lezení, golf, tenis a plachtění. Dále mohou využívat bazén, saunu, posilovnu a hodiny aerobiku.

Speciální aktivity:

  • zdarma vstup do místní posilovny
  • kurzy plachtění
  • sportovní soutěže pořádané pro studenty
  • poznávací výlety

INFORMACE O LOKALITĚ

Austrálie je státem a zároveň i kontinentem. Z přilehlých ostrůvků je největším Tanzánie. Kromě proslulého zemědělství jsou také významným vývozovým artiklem nerostné suroviny. Pět milionů turistů, kteří zemi každoročně navštíví, mají možnost shlédnout tropické deštné lesy, vřesoviště, ale i pouště či polopouště. Na dvojnásobné rozloze Indie (1,2 mld. obyvatel) žije pouze 22 milionů obyvatel převážně britského a irského původu. Vláda plánuje pomocí imigrantů toto číslo zdvojnásobit do roku 2050.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail