LTC Londýn

 

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny, obchodní angličtiny, přípravu na jazykové zkoušky IELTS, kurzy komunikativní angličtiny nebo individuální výuku.

VOLNÝ ČAS

V Londýně naleznete více než 200 muzeí a 8000 akrů parku. Většinu z nich můžete navštívit zdarma. Škola pořádá mnoho placených i neplacených výletů ať již v rámci Londýna, nebo celé Anglie. Mezi oblíbená výletní města patří například Cambridge, Oxford nebo Stradford nad Avonem.

Speciální aktivity:

  • možnost výletů i mimo Anglii - Dublin, Paříž, Barcelona
  • nejméně 2 aktivity týdně zajištěné školou
  • možnost pikniků v nedalekých parcích
  • lokalita, kde se natáčelo mnoho populárních filmů

INFORMACE O LOKALITĚ

Velká Británie vždy patřila mezi dominantní země. Hlavní úlohu hrála nejen v kolonizaci různých zemí, ale také ve válkách či v ekonomickém rozvoji. Londýn, jako hlavní město Anglie, je nejen kulturním centrem, ale také velmi důležitou centrálou mezinárodního obchodu. Při návštěvě této metropole máte možnost navštívit nejen nestarší metro na světě, divadlo The Globe, které je neodmyslitelně spjato s famózním dramatikem Shakesperem, ale také mnoho muzeíi, galerií a novodobých památek typu The London Eye nebo Millenium Bridge.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail