LSI Portsmouth

 

TYPY KURZŮ

Jazyková škola v Portsmouth nabízí kromě obecné angličtiny i přípravy k mezinárodním zkouškám: IELTS, FCE, CAE, CPE. V rámci vzdělávání svých studentů však nezapomíná ani na přípravu v rámci profesního života se zaměřením na manažerskou komunikaci, konzultanty, technologie a finančnictví.

VOLNÝ ČAS

Ve volném čase můžete využít zázemí školy, kde naleznete například počítačovou učebnu či kulečníkový stůl. Mezi nejpopulárnější patří fotbalový mač proti lektorům pořádaný každé pondělí.

Speciální aktivity:

  • výlety do okolních měst pořádané lektory
  • možnost využít výhody Univerzitního klubu - hokej, surfování, debaty, kino, hudební klub aj.
  • pravidelná sportovní utkání

INFORMACE O LOKALITĚ

Portsmouth je významný přístav ležící v anglickém hrabství Hampshire na jižním pobřeží Velké Británie. Významný námořní přístav, slouží i jako místo odpočinku mnoha slavných lodí. Najdeme zde i nejstarší dosud používaný suchý dok. Význam města Portsmouth, coby vojenského přístavu, v posledních letech klesá, ale nadále zůstává hlavní loděnicí a základnou britského královského loďstva Royal Navy.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail