London School of Business and Finance

 

TYPY KURZŮ

Kromě jazykových kurzů obecné angličtiny máte také možnost vybírat si z příprav k mezinárodním zkouškám nebo profesních kurzů (návrhářství, management a turismus, media, ropný průmysl, z oblasti práva nebo personalistiky.

VOLNÝ ČAS

V Londýně naleznete více než 200 muzeí a 8000 akrů parků. Většina z nich jsou zdarma k návštěvě. Jazyková škola taktéž zajišťuje vlastní sociální program pro studenty.
  • filmový klub
  • party na lodi
  • poznávání Londýna na kole
  • fakultativní výlety do okolních měst či Stonehenge

INFORMACE O LOKALITĚ

Velká Británie vždy patřila mezi dominantní země. Hlavní úlohu hrála nejen v kolonizaci různých zemí, ale také ve válkách či v ekonomickém rozvoji. Londýn, jako hlavní město Anglie, je nejen kulturním centrem, ale také velmi důležitou centrálou mezinárodního obchodu. Při návštěvě této metropole máte možnost navštívit nejen nestarší metro na světě, divadlo The Globe, které je neodmyslitelně spjato s famózním dramatikem Shakesperem, ale také mnoho muzeíi, galerií a novodobých památek typu The London Eye nebo Millenium Bridge.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Google+
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail