LINK Malta

 

TYPY KURZŮ

Kromě obecných kurzů si můžete vybrat například přípravy k mezinárodním zkouškám: FCE, CAE, IELTS a TOEFL. Škola nabízí i kurzy obchodní angličtiny. Intenzita kurzu je na vás přičemž máte možnost studovat i v menší skupině čítající maximálně 6 osob nebo přímo intenzivní kurz.

VOLNÝ ČAS

V letních měsících jsou pravidelně organizovány výlety a akce. Můžete absolvovat například odpočinkový poznávací výlet na jachtě, volejbalové turnaje nebo grilování. V případě, že dáváte přednost historii a umění, doporučujeme využít některého z výletů k chrámům, muzeím nebo palácům.

Speciální aktivity

  • jízdy na koních
  • vodní lyžování a potápění
  • lekce salsy nebo havajská párty
  • vodní pólo

INFORMACE O LOKALITĚ

Oblíbenost Malty, jako země pro studium jazyka, je všeobecně známa. I když se jedná o malý stát, sehrál v historii významnou roli. Ve volném čase můžete procestovat megalitické chrámy staré více jak šest tisíc let, akvadukty a katakomby jako pozůstatek obsazení Římany ( 200 př.n.l. - 900 n.l.) či obdivovat mohutné hradby a opevnění vybudované Araby jako ochranu své tehdejší otrokářské kolonie ( 1000 n.l.). Absolutní nezávislost dostala Malta teprve nedávno (1974), kdy měli možnost si poprvé zvolit svého prezidenta,ale i nadále zůstávají členem britského Společenství národů.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail