Languages International

 

TYPY KURZŮ

Pro ty, kteří mají zájem nejen o kurzy obecné angličtiny, škola nabízí přípravy k mezinárodním zkouškám: FCE, CAE, CPE, BEC, TOEFL či TOEIC. Pro učitele jsou zde k dispozici kurzy DELTA, CELTA a TEFL kurzy.

VOLNÝ ČAS

Jazyková škola nabízí možnosti jak pro sportovně zaměřené, tak pro umělecké duše. Můžete se zde naučit hrát rugby, surfovat nebo se zdokonalit ve fotbale. V případě, že budete již unaveni, můžete navštívit místní muzeum, galerii nebo divadlo. Škola taktéž pořádá fakultativní výlety do okolních měst či farem.

Speciální aktivity:

  • organizované degustace vína
  • výlety nejen do měst, ale i na farmy, pláže, jeskyně, jezera atp.
  • rugby, surfing, fotbal, bowling aj.
  • pracovní příležitosti

INFORMACE O LOKALITĚ

Nový Zéland je součástí Oceánie. Leží na jižní straně polokoule přímo naproti České republice. Severní a jižní ostrov svou rozlohou jen o málo předčí velikost Velké Británie. Hlavní město Wellington se svými 370 tis. obyvateli je zastíněno Aucklandem s 1,3 mil. obyvateli. Nový Zéland je zemědělskou zemí, kde dominují sady se zeleným a zlatým kiwi, jablečné sady či vinice. Ke krásné nedotčené přírodě také patří chov ovcí a jelení zvěře.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail