International House Malta Gozo

 

TYPY KURZŮ

Škola na Gozu se orientuje především na individuální výuku s ubytováním v domě lektora, není však problém nastoupit do obecných skupinových kurzů, které se konají přímo ve výukovém centru na Gozu.

VOLNÝ ČAS

Volný čas můžete strávit na plážích, kterých je na Gozu dostatek, návštěvou bezpočet chrámů nebo třeba využít nabídky místních agentur na provozování adrinalinovějších aktivit jako je windsurfing, půjčení si skůtrů nebo třeba potápění.

INFORMACE O LOKALITĚ

Oblíbenost Malty, jako země pro studium jazyka, je všeobecně známa. I když se jedná o malý stát, sehrál v historii významnou roli. Ve volném čase můžete procestovat megalitické chrámy staré více jak šest tisíc let, akvadukty a katakomby jako pozůstatek obsazení Římany ( 200 př.n.l. - 900 n.l.) či obdivovat mohutné hradby a opevnění vybudované Araby jako ochranu své tehdejší otrokářské kolonie ( 1000 n.l.). Absolutní nezávislost dostala Malta teprve nedávno (1974), kdy měli možnost si poprvé zvolit svého prezidenta,ale i nadále zůstávají členem britského Společenství národů.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail