International House Malta

 

TYPY KURZŮ

Kurzy je možné absolvovat jak v klasických i miniskupinách, tak formou individuální výuky. Certifikovaní lektoři vám mohou nabídnout jak vědomosti pro zlepšení anglického jazyka v běžném životě tak i obchodní angličtinu. Věková hranice není omezena, nicméně škola nabízí specializované kurzy pro věkovou hranici 50+ nebo i třeba programy pro rodiny.

VOLNÝ ČAS

Kromě programů pořádaných školou máte možnost poznat Maltu na vlastní pěst. K návštěvě vybízí nejen historická Valletta obehnaná hradbami v jejímž srdci naleznete katedrálu St. Johna, tak i vyrazit do Mosty za prastarými chrámy či Mdiny, která má status bývalého hlavního města a kde je až na výjimky zakázán vjezd automobilů.

Speciální aktivity:

 • vyjížďky na koni
 • degustace vína
 • party na lodi
 • výlety lodí na Gozo, nebo okolo Malty
 • INFORMACE O LOKALITĚ

  Oblíbenost Malty, jako země pro studium jazyka, je všeobecně známa. I když se jedná o malý stát, sehrál v historii významnou roli. Ve volném čase můžete procestovat megalitické chrámy staré více jak šest tisíc let, akvadukty a katakomby jako pozůstatek obsazení Římany ( 200 př.n.l. - 900 n.l.) či obdivovat mohutné hradby a opevnění vybudované Araby jako ochranu své tehdejší otrokářské kolonie ( 1000 n.l.). Absolutní nezávislost dostala Malta teprve nedávno (1974), kdy měli možnost si poprvé zvolit svého prezidenta,ale i nadále zůstávají členem britského Společenství národů.

  VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

  Facebook
  Youtube
  U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

  MAPA

  Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail