Global Village Malta

 

TYPY KURZŮ

Jazykové kurzy máte možnost využít jako obecnou či obchodní angličtinu, konverzační kurzy, oborové, nebo kombinaci. V případě zájmu o přípravné jazykové kurzy na mezinárodní zkoušky jazyková škola nabízí: KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS i americký TOEFL.

VOLNÝ ČAS

Kromě obvyklého poznávání plážových aktivit jako je potápění, plachtění nebo šnorchlování máte možnost využít romantických vyjížděk na koni do okolí, show spojenou s večeří ( Malta Nights Extravaganza) nebo třeba kulturní a historické výlety s certifikovanými průvodci. Nejen pro muže je zde možnost zahrát si paintball, zajít na motokáry, kde si můžete vybrat ze 17 různých tratí a závodit rychlostí až 80 km/h.

Speciální aktivity:

  • vyjížďky na koni
  • motokáry
  • naučit se plachtit či potápět
  • paintball

INFORMACE O LOKALITĚ

Oblíbenost Malty, jako země pro studium jazyka, je všeobecně známa. I když se jedná o malý stát, sehrál v historii významnou roli. Ve volném čase můžete procestovat megalitické chrámy staré více jak šest tisíc let, akvadukty a katakomby jako pozůstatek obsazení Římany ( 200 př.n.l. - 900 n.l.) či obdivovat mohutné hradby a opevnění vybudované Araby jako ochranu své tehdejší otrokářské kolonie ( 1000 n.l.). Absolutní nezávislost dostala Malta teprve nedávno (1974), kdy měli možnost si poprvé zvolit svého prezidenta,ale i nadále zůstávají členem britského Společenství národů.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail