Gateway Int. School of English

 

TYPY KURZŮ

V nabídce školy naleznete nejen kurzy obecné, ale také obchodní angličtinu, konverzační kurz či profesní kurzy pro medicínské obory, právníky a průvodcovství. Z příprav na mezinárodní zkoušky můžete vybírat z britských ESOL ( KET, PET, FCE, CAE, CPE), IELTS a TOEFL. Škola také nabízí kurzy pro věk 50+ a programy pro rodiny. Výuku můžete absolvovat formou individuálních lekcí nebo si najít nové přátele ve skupinových kurzech.

VOLNÝ ČAS

Škola organizuje půldenní i celodenní výlety, plážové párty, výlety do zábavního parku, návštěvy tradičních restaurací a rybářských vesniček s oblíbenými trhy. Na každý týden je připraven seznam aktivit, kterých se studenti mohou zůčastnit.

Speciální aktivity:

  • noční grilování na pláži
  • celodenní výlet na ostrov Gozo a koupání v legendární Modré laguně
  • naučit se plachtit či potápět
  • protáhnout se na golfu nebo tenisu

INFORMACE O LOKALITĚ

Oblíbenost Malty, jako země pro studium jazyka, je všeobecně známa. I když se jedná o malý stát, sehrál v historii významnou roli. Ve volném čase můžete procestovat megalitické chrámy staré více jak šest tisíc let, akvadukty a katakomby jako pozůstatek obsazení Římany ( 200 př.n.l. - 900 n.l.) či obdivovat mohutné hradby a opevnění vybudované Araby jako ochranu své tehdejší otrokářské kolonie ( 1000 n.l.). Absolutní nezávislost dostala Malta teprve nedávno (1974), kdy měli možnost si poprvé zvolit svého prezidenta,ale i nadále zůstávají členem britského Společenství národů.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail